У Київському зоопарку заявили, що верблюдицю отруїли терористи

Співробітники Київського зоопарку заявили про нову терористичну атаку на своїх тварин, унаслідок якої загинула біла верблюдиця. Є навіть підозрюваний у отруєнні тварини.

У Київському зоопарку заявили про чергову терористичну акцію проти тварин, внаслідок якої загинула біла чотирирічна верблюдиця Мая. Нагадаємо, тварина померла о 2-й годині ночі в середу, 26 травня.

За офіційною інформацією зоопарку, у четвер, 20 травня о 16:00 робітники з догляду за тваринами повідомили лікарів ветеринарної медицини про те, що тварина відмовилася від їжі і питва.

"Причому фахівцями були зафіксовані ті ж симптоми, що й у яків, яким цього ж дня зловмисники підкинули отруєний корм", - наголошується в повідомленні прес-служби зоопарку.

Тварина була відразу ж відокремлена від групи, і впродовж усіх п'яти днів ветеринари зоопарку цілодобово проводили реанімаційні заходи. Але, на відміну від яків, верблюдицю на прізвисько Мая врятувати так і не вдалося.

Ветеринарні лікарі поставили попередній діагноз - гостра токсична інтоксикація на тлі токсичного отруєння. Кров загиблої верблюдиці буде передана на токсико-хімічну експертизу, труп, - на кафедру фізіології Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Дирекція зоопарку розпочала службове розслідування за фактом загибелі тварини. "Вже зараз є вагомі причини вважати смерть верблюдиці наслідком навмисного отруєння. Охорона зоопарку в середу ввечері біля вольєра з верблюдами бачила підозрілого чоловіка віком 40-45 років, середнього зросту, із сережкою, який знаходився там тривалий час. Того ж дня, під час вечірнього обходу, робітниками було виявлено у вольєрі варену картоплю, котра не входить у раціон тварин", - наголосили в зоопарку.

Керівництво установи закликало правоохоронні органи активізувати розслідування смертей тварин. "На жаль, немає гарантії, що чергова смерть задовольнить людей, що поставили за мету будь-якою ціною дискредитувати працівників зоопарку. На сьогодні дирекція бачить лише один шлях запобігти подальшим трагедіям - це активна участь правоохоронних органів у розслідуванні. Також ми знову звертаємося до керівництва столичної міліції з проханням розглянути питання про організацію охорони тварин, оскільки зоопарк не має можливості забезпечити належний нагляд своїми силами», - йдеться в повідомленні Київського зоопарку.

Верблюдиця Мая, яка померла вночі, народилася в Київському зоопарку.

Крім того, 26 квітня у Київському зоопарку помер слон Бой. Головний лікар зоопарку зазначила, що тварину отруїли. На території вольєру знайшли варені яйця, які не входили до раціону слона.

13 травня ввечері у Київському зоопарку невстановлені особи кинули у вольєр з двома яками отруєний корм, внаслідок чого тваринам довелося надавати термінову реанімаційну допомогу. За інформацією завідувача відділу ветеринарної медицини зоопарку Віталія Кобилинського, симптоми отруєння тварин ідентичні тим, які були у слона Боя.

Читайте також:

Нова смерть у Київському зоопарку: помер верблюд

У Київському зоопарку помер амурський тигр Іван

В Київському зоопарку помер слон, яким опікувався Черновецький

ВідеоУ Київському зоопарку заявили, що верблюдицю отруїли терористи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: