У Кличка найбільше шансів стати мером

7 партій і блоків проходять у Київраду в разі дострокових виборів. Що стосується виборів мера - фаворитом є Віталій Кличко.

7 партій і блоків проходять у Київську міську раду в разі проведення її дострокових виборів, відповідно до опитування, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" і фірмою "Юкрейніан соціолоджі сервіс".

Віталій Кличко
УНІАН
Віталій Кличко не приховує своє бажання стати мером Києва
Зокрема, за Блок Юлії Тимошенко (якщо першим у списку буде Микола Томенко) готові проголосувати 19,6% респондентів, за Блок Віталія Кличка - 17,3%, за блок "Наша Україна - Народна Самооборона" (Юрій Луценко - перший у списку) - 11,5%.

За Блок Леоніда Черновецького готові проголосувати 8,4% респондентів, по 4% готові підтримати блок "Громадський актив Києва" (з першим у списку Олександром Пабатом) і Партію регіонів (перший у списку - Василь Горбаль). Блок Литвина готові підтримати 3,7% опитаних.

Не проходять у Київраду Блок Михайла Бродського (підтримують 1,4%), Комуністична партія (1,5%), Соціалістична партія (0,7%).

За іншу партію або блок мають намір голосувати 0,7% респондентів, проти всіх - 3,9%.

Ще 2,6%опитаних не братимуть участі у виборах, а 20,6% не змогли відповісти.

При цьому 44,2% опитаних підтримують ідею розпуску Київради й дострокових її виборів. Не підтримують цю ідею 32,7%, не змогли відповісти - 23,1%.

Що стосується можливих виборів мера столиці, то 22,9% опитаних киян підтримують кандидатуру Віталія Кличка в мери Києва у випадку дострокового їх проведення.

13,1% підтримали б кандидатуру лідера блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Юрія Луценка, 11,9% - діючого мера Леоніда Черновецького, 10,9% - екс-мера Києва Олександра Омельченка, 6,1% - представника Блоку Юлії Тимошенко Миколу Томенка.

У той же час, за кандидатуру в мери депутата Київської міської ради Михайла Бродського проголосували б 2,7% респондентів, за представника НУ-НС Миколу Катеринчука - 3,9%, за представників Блоку Литвина Анатолія Коваленка - 0,5% і Віктора Пилипишина - 0,3%.

4,1% респондентів проголосували б проти всіх, 3,4% - не мають наміру брати участь у виборах, 19,4% - не змогли визначитися, за кого голосувати, а 0,7% написали свої варіанти кандидатур у мера Києва, які б вони підтримали.

Якби вибори мера Києва проходили в 2 тури і в 2-й пройшли Кличко і Черновецький, то 50,5% опитаних підтримали б кандидатуру Кличка, 19% - Черновецького, 15,2% - проголосували б проти обох.

Якби в 2-й тур пройшли Омельченко і Черновецький, то Омельченка підтримали б 38% опитаних, Черновецького - 19,5%, 27% - проти обох.

За Луценка в 2-му турі проголосували б 37,1% респондентів, за Черновецького - 20,7%, проти обох - 26,5%.

Якби в 2-й тур пройшли Кличко і Луценко, то за Кличка проголосували б 37,3% опитаних, за Луценка - 21,1%, проти всіх - 20,6%, а якби в 2-й тур пройшли Кличко і Омельченко - то Кличка підтримали б 41,2% опитаних, Омельченка - 22,7%, проти обох - 16,8%.

Як повідомлялося, голова фракції блоку свого імені в Київраді Віталій Кличко виступає за єдину кандидатуру на позачергових виборах мера Києва від блоків БЮТ і НУ-НС.

Сам Кличко заявив про намір брати участь у дострокових виборах мера Києва, якщо такі будуть.

Опитування було проведено 29 жовтня-7 листопада, було опитано 1 502 киян старших 18 років. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,5%.

Як повідомлялося, БЮТ і НУ-НС заявили про намір провести дострокові вибори мера Києва й Київради.

На виборах у березні 2006 року Блок Юлії Тимошенко, блок Леоніда Черновецького, блок "Наша Україна", блок Віталія Кличка "ПОРА-ПРП", Партія регіонів, "Громадський актив Києва", Соціалістична партія й Народний блок Литвина подолали 3% бар'єр і пройшли в Київську міську раду.

У Київраді 120 депутатів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: