У Кличка насміялись над позовом "мера на засланні" Черновецького

У Кличка насміялись над позовом "мера на засланні" Черновецького

У Кличка повеселились з приводу позову Черновецького

В партії УДАР хочуть зустрітися з мером Києва Леонідом Черновецьким у суді і таким чином побачити його на власні очі.

Партія УДАР Віталія Кличка поки не отримувала ніяких позовних заяв від Леоніда Черновецького і відноситься до таких дій мера з іронією.

"Схоже, що ця заява Леоніда Черновецького, який давно виконує ритуальну функцію "мера на засланні", писав не сам, а під диктовку тих, кого все більше турбує підтримка простими киянами Віталія Кличка. Сьогодні судити опозиціонерів стає традицією і подібний позов від непрацюючого мера лише підтверджує практику", - наголосили в прес-службі партії.

У партії Кличка вважають, що, якщо Черновецький хоче зустрітися з Віталієм Кличком у суді, то це стане хорошою можливістю для киян та представників ЗМІ хоч таким чином побачити мера столиці.

"Але є великі сумніви, що він там з'явиться, хоча б тому, що Віталій Кличко неодноразово подавав до суду на незаконні рішення столичної влади з вимогою скасувати її корупційні рішення, виступав проти підвищення житлово-комунальних тарифів тощо. І неодноразово суди приймали рішення саме на користь лідера партії УДАР", - наголошується в повідомленні партії.

Нагадаємо, мер Києва Леонід Черновецький буде судитися з лідером партії УДАР Віталієм Кличком, оскільки вважає, що той образив його честь і гідність.

Читайте також:

Айвазова вимагає термінової перевірки Черновецького на адекватність

Черновецький розповів про дружину і коханку: я обов'язково розлучуся

Черновецький відхрестився від ізраїльського громадянства

Повʼязані теми:

Наступна публікація