У Кличка розповіли, чому проголосували за ліквідацію райрад

У Кличка заявляють, що просто не побачили сенсу проводити вибори до районних рад, тому й проголосували за ліквідацію.

Фракція Блоку Віталія Кличка у Київраді проголосувала за скасування районних рад у Києві тільки тому, що не бачить сенсу проводити вибори до районних рад, які нині позбавлені будь-яких вагомих повноважень. Про це повідомили у прес-службі політсили.

Столиці необхідно повернути справжнє самоврядування й змінювати владу в цілому – зверху до низу, йдеться в повідомленні.

"Потрібно повністю змінити всю вертикаль влади. Для цього фракція Блоку Віталія Кличка ініціюватиме проведення референдуму, на якому кияни матимуть змогу висловити довіру чи недовіру Київському міському голові й нинішньому складу Київради, дати оцінку розмежуванню повноважень мера та голови КМДА, а також визначитись щодо оптимальної моделі місцевого самоврядування у столиці", - повідомили у прес-службі.

У Блоці зазначили, що станом на сьогодні тільки два українських міста було позбавлено можливості провести вибори мерів та міських рад – це Київ і Тернопіль. "Зважаючи на це, ми ще раз звертаємося до Верховної ради з вимогою оголосити проведення дострокових виборів Київського міського голови та депутатів Київради. Адже висновки Тимчасової слідчої комісії, котрі були проголосовані більшістю парламенту, підтвердили систематичні порушення законодавства діючою владою у Києві, а відкриття кримінальних справ, які ми спостерігаємо сьогодні, свідчить про тотальну корупцію у столиці України", - йдеться в повідомленні.

За інформацією політсили, більшість киян вкрай негативно оцінюють діяльність нинішнього мера та Київради.

Нагадаємо, 9 вересня Київрада практично у повному складі проголосувала за ліквідацію столичних райрад з 31 жовтня. Це рішення майже у повному складі підтримала фракція блоку Віталія Кличка, яка ще тиждень тому виступала категорично проти розгону районних рад.

На думку опитаних експертів, це опосередковано підтверджує інформацію про переговори, що проходять між Віталієм Кличком і Партією регіонів. Ще кілька тижнів тому, деякі експерти висловлювали думку, що після розділення посад голови КМДА і Київради, регіонали не братимуть активну участь у виборах голови Київради, і по суті, можуть підтримати Віталія Кличка.

Читайте також:

Кличко вирішив стати секретарем Київради

Віталій Кличко: Черновецький в нокауті

Київські райради остаточно ліквідували

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: