Людям Кличка набридли спекуляції, що він очолить КМДА

Набридли вже спекуляції на тему, що Віталій Кличко очолить Київську міську державну адміністрацію - заявили у блоці Кличка.

Лідеру блоку свого імені в Київраді Віталію Кличку нічого не відомо про плани влади призначити його головою Київської міської державної адміністрації.

Про це заявила заступник голови фракції Блоку Віталія Кличка у Київраді Наталія Новак в ефірі одного з телеканалів.

"Набридли вже спекуляції на тему, що Віталій Кличко очолить Київську міську державну адміністрацію, принаймні ні Віталію, ні мені про це невідомо", - зазначила вона.

Між тим, на думку екс-депутата Печерської районної ради Леоніда Ємця, причиною затягування процедури затвердження Олександра Попова головою КМДА та призначення голів районних державних адміністрацій є домовленості нинішніх політичних сил у Київраді щодо призначення на ці посади своїх представників.

"Київрада займається власними кон'юнктурними питаннями, які прямо пов'язані з призначенням керівників районних адміністрацій. Через це поки ані пана Попова не призначили, бо, можливо, розглядаються кандидатури і пана Віталія Кличка, і Клюєва, ані голів районних адміністрацій не призначають", - наголосив політик.

Читайте також:

ПР запропонувала Віталію Кличку посаду голови КМДА

Блок Кличка спростував, що з нього вийшли два бізнесмени

Кличко вирішив стати секретарем Київради

Опитування: Кличко має найбільші шанси стати мером Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: