Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Клімкіна відповіли на заяву Кремля щодо "захисту православних в Україні"

В українському МЗС заявили, що схожі слова вже чули раніше.

Речник Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца заявила, що заява про "захист православних в  Україні" перегукується з подібними заявами щодо "захисту російськомовного населення", які Росія озвучувала як виправдання своєї агресії.

Про це вона написала на своїй сторінці у Twitter.

"Подібні тези щодо "захисту російськомовного населення" ми чули від РФ як виправдовування своєї агресії проти України", - йдеться у дописі.

До цього, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, заявив, що Росія готова політико-дипломатичними заходами захищати інтереси православних в Україні, у разі якщо українській владі "не вдасться утримати ситуацію в правовому полі".

Нагадаємо, що 11 жовтня Синод Константинопольського патріархату вирішив продовжити процедуру надання Томосу про автокефалію Українській православній церкві. Також було ухвалено рішення про визнання Константинополем узурпації влади над Київською митрополією Москвою незаконним актом. Також синод вирішив зняти всі заборонні санкції РПЦ стосовно предстоятеля УПЦ КП Філарета та предстоятеля УАПЦ Макарія. Разом із тим Патріархія наголосила на неприпустимості майнових конфліктів і насильства у процесі творення помісної церкви в Україні. 

ВідеоСвященик Георгій Коваленко прокоментував рішення Синоду Константинопольського патріархату

Напередодні Константинопольський патріархат скасував дію листа синоду ще від 17-го століття, який підпорядкував Київську митрополію Московському патріархату. А ще синод єпископів зняв анафему з Київського патріарха Філарета та митрополита Макарія. Просто зараз із нами на зв'язку священик, блогер, ректор Відкритого Православного Університету Георгій Коваленко, який прокоментує ситуацію. 

Священик Георгій Коваленко прокоментував рішення Синоду Константинопольського патріархату

Залиште свій коментар

Вибір редакції