У Клімкіна заявили про використання одеських болгар для дестабілізації України

На Одещині вимагають імпічменту Порошенка. 

У Міністерстві закордонних справ України висловили своє занепокоєння щодо спроб використати болгарську національну меншину для дестабілізації ситуації на півдні Одеської області.

Про це повідомила прес-служба відомства. 

"Нещодавні інциденти, які мали місце з окремими представниками болгарської громади, жодним чином не пов'язані з їхньою етнічною приналежністю, а були спровоковані заявами, які в умовах триваючої російської агресії сприймаються надзвичайно чутливо", - йдеться у повідомленні.

Заява МЗС стосується ситуації у Білгород-Дністровську, що на Одещині. Там представники болгарської національної меншини вимагають імпічменту президента Петра Порошенка.

Раніше нардеп від БПП Олексій Гончаренко заявив, що відповідні вимоги та проведення через них масових заходів є незаконними і за них мають понести покарання.   

У МЗС зауважили, що відомство засуджує будь-які насильницькі дії для з'ясування міжлюдських відносин. Правоохоронні органи України вже проводять необхідні слідчі дії. За результатами розслідування винні особи понесуть передбачену законодавством відповідальність.

Своєю чергою, болгарський політик з партії "Атака" Свєтослав Пройнов закликав Порошенка припинити дискримінацію болгар в країні та надати їм територіальну автономію на території Одеської області.

До слова, у заяві МЗС зауважено, що відомство продовжуватиме "докладати всіх зусиль, щоб упередити спроби окремих сил і держав порушити міжнаціональні мир і злагоду в Україні та погіршити дружні відносини з сусідніми державами".

Нагадаємо, що раніше у Києві активісти реанімаційного пакету реформ і пацієнтські організації вимагали від народних депутатів прийняти пакет законопроектів,який запустить медичну реформу.  На акції була присутня і міністр охорони здоров'я Уляна Супрун.

Залиште свій коментар