Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У КМДА розповіли, скільки мільйонів коштуватиме закриття отруйного сміттєзвалища в Підгірцях

Реконструкція та рекультивація полігону мають розпочатись у вересні.

Реконструкція та рекультивація полігону твердих побутових відходів №5 у селі Підгірці, що на Київщині, обійдуться у близько 500 млн грн.

Про це на прес-конференції повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, реконструкція полігону обійдеться Києву приблизно в 350 млн грн, а рекультивація - в 150 млн грн. "Звичайно, це гроші, які місто має, які місто спрямовуватиме на безпеку полігону, інших варіантів немає", - сказав Пантелєєв.

Заступник голови КМДА повідомив, що реконструкція полігону розпочнеться у вересні. Планується зміцнення полігону, облаштування приміщення для встановлення з переробки фільтрату та будівельні роботи для забезпечення безпеки.

"Ми починаємо реконструкцію п`ятого полігону, у нас закінчено проектування, у вересні розпочнеться реконструкція", - сказав Пантелеєв.

Після реконструкції полігону почнеться його рекультивація й остаточне закриття. "Ми взяли курс на закриття п`ятого полігону, але це закриття має бути абсолютно безпечним, виваженим, спроектованим і відповідати європейським стандартам", - зазначив заступник голови КМДА.

Нагадаємо, сміттєзвалище поблизу села Підгірці переповнене відходами. Токсична рідина, яку виділяють відходи, загрожує довкіллю. Щоб вберегти столицю від сміттєвого лиха, в Києві хочуть побудувати сучасний сміттєпереробний завод. За словами мера Києва Віталія Кличка, зараз тривають роботи з реконструкції та підкріплення дамби на полігоні і переробки фільтрату. Він також пообіцяв, що новий завод з переробки сміття з'явиться в Україні через два роки.

ВідеоУ Києві планують побудувати сучасний сміттєпереробний завод

У Києві за добу люди викидають тисячу тонн сміття. Сміттєзвалище, яке розташоване за сорок кілометрів від столиці, поблизу села Підгірці, переповнене відходами. Токсична рідина, яку виділяють відходи, загрожує навколишньому середовищу. Щоб вберегти столицю від сміттєвого лиха, в Києві хочуть побудувати сучасний сміттєпереробний завод.

У Києві планують побудувати сучасний сміттєпереробний завод

Вибір редакції