У коаліції намітився розкол: Симоненко розкритикував Януковича і Тігіпка

Лідер комуністів жорстко розкритикував президента і особливо віце-прем'єра з питань економіки за їхній намір взяти кредит у МВФ.

Лідер Компартії Петро Симоненко жорстко розкритикував своїх партнерів по правлячій коаліції, президента Віктора Януковича та віце-прем'єра з питань економіки Сергія Тігіпка, за намір продовжити переговори щодо отримання кредиту від МВФ.

“Ми з вами є свідками, як через МВФ, СОТ, Світовий банк знищувалися і дотепер знищуються потужні промислові підприємства України, сільгоспвиробництво, як вітчизняні виробники “видавлюються” з внутрішнього ринку на догоду іноземним корпораціям та компаніям", - обурився лідер комуністів.

"І доки немає детальних економічних розрахунків та прогнозів втрат і здобутків, вести мову про нові кредити, - це означає свідомо накидати фінансовий зашморг на людей і країну”, - додав він.

Симоненко підкреслив, що участь у будь-яких економічних союзах та міжнародних організаціях "це інструмент для розвитку власної економіки, науки, культури, освіти, інструмент підвищення рівня життя та добробуту власного народу". При цьому він особливо розкритикував віце-прем’єра з питань економіки Сергій Тігіпка.

“Це ганьба, коли людина, яка має відповідати за стратегію економічного розвитку країни, визначає заздалегідь хибні пріоритети такі, як набуття Україною невідомо з якими повноваженнями асоційованого членства в ЄС, яке, до того ж, обмежує вітчизняного виробника у головних секторах української економіки, зокрема сільському господарстві", - сказав Симоненко.

"Хоча, що стосується віце-прем’єр міністра Сергій Тігіпка — це не дивно. Він обіймав таку ж посаду за часів Лазаренка, був міністром економіки при Ющенку, очолював Нацбанк при Кучмі”, - додав він.

Симоненко закликав урядовців "опуститися на грішну землю і зайнятися не “болтологією” на тему стратегічних пріоритетів, а реальною економікою, виходячи з нагальних проблем простої людини і суспільства".

“Ми будемо вимагати від уряду детального звіту про втрати, яких потерпає наша країна і наші громадяни після кабального вступу до ВТО, а також звіту про використання та умови отримання кредитів МВФ і пропозицій щодо перегляду умов співробітництва України з цими міжнародними організаціями”, - сказав він.

Нагадаємо, комуністи мають 27 мандатів у коаліції, до якої входять 235 нардепів.

В той же час, уряд Азарова задекларував, що має намір отримати до 20 мільярдів доларів кредитів на розвиток інфраструктурних проектів.

Читайте також:

Симоненко пояснив, чому комуністів немає в уряді

Місія МВФ приїхала з'ясовувати, чи можна надавати Україні кредит

Азаров попросив ЄС про кредит у 20 мільярдів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: