У КОДА розповіли, де мешкають інфіковані коронавірусом у Київській області

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В області нині лабораторно підтверджено коронавірус у 5 осіб, проте експрестести показали 7 захворілих.

У Київській області інфікування коронавірусом лабораторно підтверджено у п`яти мешканців Обухівського району.

Про це заявив тимчасовий виконувач обов`язків голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін на онлайн-брифінгу.

"Станом на 6 ранку сьогодні до закладів охорони здоров’я Київської області звернулися 29 осіб, у яких можлива підозра на вірусне захворювання COVID-19. За допомогою експрестестів перевірено 22 особи, тест-системи показали 7 захворілих. Водночас лабораторно підтверджених на цей момент у нас 5 осіб", - сказав він.

За словами Володіна, всі інфіковані є мешканцями Обухівського району.

"Найстаршому з них – 57 років, наймолодшому – 37", - уточнив голова ОДА.

коронавірус в Україні, оновлена інфографіка 23 березня
ТСН.ua

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції