У Колеснікова натякнули, що аеропорту Бандери у Львові не бути

Дата публікації
Перегляди
5116
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Колеснікова натякнули, що аеропорту Бандери у Львові не бути

Мер пропонує компромісну фігуру короля Данила Галицького / Фото: УНІАН

Яке б рішення не ухвалила Львівська міськрада, воно має бути затверджене Кабміном.

Рішення про присвоєння державному підприємству Міжнародний аеропорт Львів чийогось імені приймається на рівні уряду, повідомили в Міністерстві інфраструктури.

"Міська рада виходить з ініціативою на Міністерство інфраструктури. У свою чергу, ми виходимо з даною ініціативою на Кабінет міністрів. Оскільки Львівський аеропорт — державний об'єкт, рішення приймається розпорядженням уряду", — зазначили в міністерстві.

Нагадаємо, фракція ВО Свобода, яка має більшість у Львівській міськраді, оприлюднила звернення до прем'єр-міністра Миколи Азарова, в якому вимагає оновлений аеропорт назвати ім'ям лідера ОУН Степана Бандери. Пізніше партія пообіцяла винести проект відповідного рішення на розгляд найближчої сесії.

Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на питання про те, як він оцінює ініціативу Львівської міськради про те, щоб назвати реконструйований аеропорт ім'ям лідера ОУН, сказав, що це вирішуватиме місцева рада.

Раніше мер Львова Андрій Садовий пропонував Кабміну назвати аеропорт іменем короля Данила Галицького. Представники місцевої інтелігенції пропонували назвати аеропорт іменем скульптора Іоанна Пінзеля, який творив у Львові наприкінці XVII — початку XVII століть.

Наступна сесія Львівської міськради запланована на 3 листопада. У той же час експерти певні, що яке б рішення не ухвалила Львівська міськрада, воно має бути затверджене Кабінетом міністрів, оскільки аеропорт є держпідприємством.

Читайте також:

Янукович не заперечуватиме, якщо аеропорт Львова назвуть іменем Бандери

Мер Львова бачить назву аеропорта з іменем Данила Галицького

Львівський аеропорт хочуть назвати на честь Степана Бандери

Аеропорт Львова обмежить роботу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5116
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація