У колишньому Іллічівську декомунізували величезну "візитівку" міста

На в'їзді зрізали велетенські літери старої назви населеного пункту.

Сьогодні, 31 березня, на Одещині демонтували величезні літери зі старою назвою міста "Іллічівськ", передає кореспондент ТСН.

Велетенський надпис разом із символічним вітрилом та корабликом був змонтований на в'їзді і слугував своєрідною візитівкою курортного міста.

Вітрило та корабель залишили, а найближчим часом встановлять велетенські літери вже нової назви міста - Чорноморськ. Все це буде у кольорах державного прапора України.

18 лютого були офіційно змінені назви десятків населених пунктів, які носили назви, введені комуністичним режимом. Серед них був й Іллічівськ. Золотого Леніна, на честь якого колись місто було назване, демонтували ще у вересні минулого року.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

На Одещині остаточно в історію пішла назва міста Іллічівськ

Тепер вказівник в місто лише нагадує, що віднині - це Чорноморськ. Велетенський напис старої назви курортного міста сьогодні зрізали. Разом з ним встановили велетенське металеве вітрило, а на верхівці кораблик, який згодом став символом міста. Вітрило та символ міста залишать, а найближчим часом тут встановлять велетенській літери вже нової назви міста. Все це буде у кольорах державного прапору України. Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: