Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Коломиї «ті, кому за 50» встановили танцювальний рекорд України

Переможниці марафону протанцювали 6 годин поспіль

Вік танцям не завада. У Коломиї вперше пройшов 6-годинний марафон, під час якого свою витривалість перевіряли і три десятки людей "ті, кому за 50". Витанцьовували не тільки під мелодії молодості, але й під сучасні мотиви, йдеться в ТСН.12.00.

На паркеті їх 28. Організатори марафону кажуть: заявок було удвічі більше. Однак далеко не всі зважилися випробувати себе. Переможе той, хто танцюватиме найдовше, без найменшого перепочинку. Наймолодшому тут 50 років, найстаршому 80. Вони легко запалюють не лише під пісні своєї молодості, але й модні нині.

Перший учасник марафону здався на 35-й хвилині. Виявляється, пані не знала, що навіть до дамської кімнати відлучатися не можна.

Микола Кукурба - професійний танцюрист у минулому, нині мешканець геріатричного пансіонату. Саме він придумав цей марафон.

ВідеоУ Коломиї вперше провели марафон "живого танцю"

«Я б хотів, щоб у нас щотижня були танці «для тих, кому за 50». Рух - це здоров'я. Здоровий спосіб життя. Курцям бойкот. Алкоголікам - тим більше», - ініціатор танцювального марафону Микола Кукурба.

Крім слави, на переможця чекають 10 тисяч гривень. Однак танцюристи запевняють: прийшли сюди не заради грошей.

За танцюристами пильно стежить медик. Кілька стареньких попросили поміряти тиск, про всяк випадок, та повернулися танцювати. Одному чоловікові викликали швидку. Ще одну людину медик сама зняла з конкурсу, через високу аритмію.

6 годин протрималися на паркеті учасники марафону. Перемогу та приз організатори розділили між двома 51-річними жінками. Вони удвох залишилися на танцполі і тривалий час не поступалися одна одній. Оксана Шарак вже кілька років прикута до візка, збирає гроші на пандус, аби мати можливість виходити надвір.

«Дуже рада, що взяла участь! Маса позитивних емоцій», - каже переможець танцювального марафону Оксана Шарак

Марафон «тих, кому за 50» визнали рекордом України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції