У колонії на Київщині повісився ув'язнений

Самогубець, за словами правозахисника і одного з ув'язнених, залишив передсмертну записку. У колонії цей факт заперечують.

У 35-й колонії на Київщині повісився ув'язнений Дмитро Остафійчук.

Він працював у нічну зміну. У колонії шив мішкі для цукру. За 15 хвилин після сьомої ранку хлопця знайшли у петлі неподалік від робочого місця.

Дмитро відбував свій четвертий термін ув'язнення: попередні 3 були за крадіжки. У цій колонії він мав провести вісім років за розбій. У адміністрації кажуть, що людиною він був не конфліктною і не входив до групи ризику потенційних самогубців .

У адміністрації колонії не має сумніву, що це було самогубство.

Натомість, за словами правозахисниці Олени Повідайчик, в таких закладах самогубств не буває. Вона стверджує, що хлопець залишив передсмертну записку, але у колонії цей факт заперечують. Один із в'язнів підтвердив, що записка існує.

До Дмитра на побачення за два роки не приходили зодного разу. Його мати живе у Росії, а на Хмельниччині - його брати і тітка.

Місяць тому у цій колонії повісився в'язень, якому залишалося кілька місяців до звільнення.

В'язні кажуть, що потрапити у 35-ту на Київщині - для них найгірший розвиток подій. А у колонії говорять навпаки, тут найбільше дострокових звільнень, а досвід приїжджають переймати зі всієї України. Слова арештантів пов'язують зі зміною керівництва колонії. Це відбулося рік тому, начальник пішов на пенсію.

Так, нещодавно в колонії №100 на Харківщині за допомогою паска зі спортивних штанів повісився 22-річний засуджений. Останніми словами у його посмертній записці були "Металіст – чемпіон". До звільнення йому залишалося 1,5 роки.

Подробиці у відеосюжеті

Читайте також:

Загадкова смерть в білоцерківській колонії: у карцері знайшли повішеного

В передсмертній записці в'язень написав "Металіст - чемпіон"

В Умані поховали підприємця, у вбивстві якого підозрюють міліцію

Через постійні образи вітчима дівчина попросилася до тюрми

ВідеоУ колонії повісився в'язень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: