У колонії на Київщині повісився ув'язнений

Самогубець, за словами правозахисника і одного з ув'язнених, залишив передсмертну записку. У колонії цей факт заперечують.

У 35-й колонії на Київщині повісився ув'язнений Дмитро Остафійчук.

Він працював у нічну зміну. У колонії шив мішкі для цукру. За 15 хвилин після сьомої ранку хлопця знайшли у петлі неподалік від робочого місця.

Дмитро відбував свій четвертий термін ув'язнення: попередні 3 були за крадіжки. У цій колонії він мав провести вісім років за розбій. У адміністрації кажуть, що людиною він був не конфліктною і не входив до групи ризику потенційних самогубців .

У адміністрації колонії не має сумніву, що це було самогубство.

Натомість, за словами правозахисниці Олени Повідайчик, в таких закладах самогубств не буває. Вона стверджує, що хлопець залишив передсмертну записку, але у колонії цей факт заперечують. Один із в'язнів підтвердив, що записка існує.

До Дмитра на побачення за два роки не приходили зодного разу. Його мати живе у Росії, а на Хмельниччині - його брати і тітка.

Місяць тому у цій колонії повісився в'язень, якому залишалося кілька місяців до звільнення.

В'язні кажуть, що потрапити у 35-ту на Київщині - для них найгірший розвиток подій. А у колонії говорять навпаки, тут найбільше дострокових звільнень, а досвід приїжджають переймати зі всієї України. Слова арештантів пов'язують зі зміною керівництва колонії. Це відбулося рік тому, начальник пішов на пенсію.

Так, нещодавно в колонії №100 на Харківщині за допомогою паска зі спортивних штанів повісився 22-річний засуджений. Останніми словами у його посмертній записці були "Металіст – чемпіон". До звільнення йому залишалося 1,5 роки.

Подробиці у відеосюжеті

Читайте також:

Загадкова смерть в білоцерківській колонії: у карцері знайшли повішеного

В передсмертній записці в'язень написав "Металіст - чемпіон"

В Умані поховали підприємця, у вбивстві якого підозрюють міліцію

Через постійні образи вітчима дівчина попросилася до тюрми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: