У команді Тимошенко вибухнув скандал через низький рейтинг

У чотирьох областях, де впав рейтинг Тимошенко буде або замінено керівництво, або посилено додатковими кадрами.

Через низький рейтинг на виборах у чотирьох областях, в тому числі і в Київській області, кандидат у президенти Юлія Тимошенко буде розглядати питання про заміну керівництва цих штабів або про посилення їх додатковими кадрами. Ініціював обговорення процентних показників по областях бютівець, віце-спікер Микола Томенко.

За даними Центрвиборчкому, у Київській області, де штабом керували голова Київської облради Володимир Майбоженко і його соратник, народний депутат Богдан Губський Тимошенко зазнала суттєвих втрат електорату. Тут з 53%, які Тимошенко отримала на парламентських виборах 2007 року, кандидат скотилася до 42%. В інших трьох областях рейтинг Тимошенко знизився в середньому на 5%, хоча на таке падіння в штабі не розраховували.

Разом з тим, винуватці заявили, що особистий інтерес у кадрових розборках переслідує бютівець, віце-спікер Микола Томенко. "Томенко ініціював це для того, щоб поставити в Київській та Черкаській областях своїх людей хоча б перед другим туром, раз йому не вдалося зробити цього на самому початку кампанії", - відзначив один з керівників Черкаського штабу.

Тим часом, в Київському обласному штабі на ідею Томенко обговорити процентні показники по областях вже встигли образитися. "Краще б Томенко працював, а не виявляв ініціативи. Адже Томенко ні за що не відповідає!", - Повідомив Майбоженко. Провал роботи Київського штабу в першому турі він пояснив низькою явкою виборців. "Якби явка була такою, як у 2006 році, то і результат був би вище", - сказав Майбоженко.

Нагадаємо, 35,36% виборців проголосували за кандидата в президенти, лідера Партії регіонів Віктора Януковича, 25,02% - за прем'єр-міністра Юлію Тимошенко, за результатами підрахунку 99,78% протоколів дільничних виборчих комісій.

Читайте також:

ЦВК опрацювала майже 100% бюлетенів

Янукович лідирує в 11 регіонах, Тимошенко - в 16

Тимошенко не оскаржуватиме результати першого туру

Названі найдорожчі кандидати в президенти України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: