У комісії з питань захисту моралі розповіли, як порнографія шкодить організму

Порнографія впливає на дітей, як наркотик, - стверджують у Національній експертній комісії з питань захисту суспільної моралі.

Голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький розповів, чому виступає проти вільного доступу до порнографічних матеріалів.

"Я проти порнографії тому, що при регулярному її перегляді відбуваються біохімічні зміни в організмі, і людина" сідає "на порнографію, як на наркотик. І якщо порнографія нав'язується через інтернет, то наші діти виявляються незахищеними, тому що ми їх не встигаємо контролювати" , - заявив Костицький.

Крім того, він відзначив, що за фактом зберігання порнографії в Україні не порушено жодної кримінальної справи. За його словами, у законодавстві під зберіганням мається на увазі не перегляд, а зберігання для подальшої реалізації. "Але для чого чоловік зберігав матеріали, наявність чи відсутність мети реалізації - це проблема", - зазначив Костицький.

Він також відзначив, що зараз ЗМІ намагаються виставити роботу комісії в комічному світлі, показуючи, що це люди, які тільки й роблять, що дивляться порно.

"Інші ж серйозні проблеми ЗМІ не висвітлюють. Я не кажу, що розповсюдження порнографії - це не серйозна проблема, але є й інші серйозні проблеми, над вирішенням яких працює комісія. Будь-яка людина може надіслати до комісії запис будь-якої програми, і запитати, чи є там наруга над національними святинями, антісіметізм, приниження українців чи порнографія, а ми дамо відповідь ", - зазначив Костицький.

За його словами, на рік на фінансування комісії держава виділяє 4 млн грн. "Це багато і водночас мало. Увімкніть податки на зарплату, саму зарплату, оренду приміщень ... У нас немає коштів, щоб оплатити роботу експертів, яких залучають до роботи комісії. 4 млн грн на рік - така зараз вартість захисту моралі в країні ", - зазначив Костицький.

Нагадаємо, у травні Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі опублікувала текст нового проекту критеріїв визначення еротики та порнографії.

Читайте також:

Рада прийняла законопроект про боротьбу з дитячою порнографією

За зберігання порно саджатимуть на 5 років

В Україні з'явився сайт, де можна поскаржитися на порнографію в Інтернеті

Мін'юст дозволив зберігати порно "в медичних цілях"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: