У Конгресі США закликали Обаму більше уваги приділяти Україні

Співголова групи підтримки України в американському Конгресі розповіла, чому часом США не можуть діяти у найкращих інтересах України.

Співголова групи підтримки України в американському Конгресі Марсі Кептур вважає, що адміністрація США повинна приділяти більше уваги Україні та регіону загалом.

"У зв’язку з Україною я розчарована нездатністю нашого уряду знайти шляхи співпраці з сільськогосподарськими виробниками в Україні та допомогти Україні посилити свій приватний сектор, щоб користь отримували пересічні люди, а не лише олігархи", - розповіла Марсі Кептур.

На її думку, Сполучені Штати не мали достатньо конструктивного підходу щодо розвитку України, "хоча ми справді пробували і дещо зробили".

"Що ж до Росії, то у зв’язку з її багатими енергетичними резервами, я думаю, у Сполучених Штатів у певній мірі зв’язані руки через власну енергетичну залежність", - зазначила конгресмен.

"Тому часом США не можуть діяти у найкращих інтересах України, Польщі чи інших країн регіону, які хочуть розвиватись як незалежні держави. Я сподіваюсь на кращі відносини з Росією, але не за рахунок України чи Польщі чи інших країн регіону. Тому я розумію відчуття українців і наш уряд повинен краще працювати, щоб показати свою підтримку", - підкреслила Кептур.

Нагадаємо, раніше американський посол Джон Теффт відзначив позитивну "тональність" та інтенсивний початок розвитку реформ в Україні. Посол заявив, що "якщо подальший розвиток реформ триватиме у такій тональності, це сприятиме позитивному іміджу України в США та Європі".

Читайте також:

До України приїде Гілларі Клінтон

В Америці Януковича назвали "провідним учасником" ядерного саміту

Янукович і Обама домовились про стратегічне партнерство

Росія зацікавлена у створенні спільної зі США системи ПРО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: