У Конотопській лікарні троє підлітків тиждень катували 8-річного хлопчика

Підлітки били хлопчика, знущалися з нього, а лікарі звернули увагу на те, що відбувалося, лише тоді, коли тіло хлопчика вкрилося синцями.

У Конотопській лікарні майже тиждень над 8-річним хлопчиком жорстоко знущалися сусіди в палаті.

Лікарі звернули увагу аж тоді, коли тіло хлопчика вкрилося синцями. Проти мучителів порушили кримінальну справу.

До інфекційного відділення 8-річний Славко потрапив із діагнозом "вітрянка". У палаті вже було троє пацієнтів 15-и,16-и та 17-и років - усі, як і він, із притулку.

Алла Богдан, помічник Конотопського міжрайонного прокурора, каже: "Використовували дитину, як мішень: загортали у фольгу сірники і кидали в нього".

Правоохоронці пояснюють, хлопця примушували прати шкарпетки, віддавати їжу, витирати слину з підлоги і увесь час били - руками, ногами, рушником, зав'язаним у вузол. Щоразу вигадували нові способи приниження.

У прокуратурі кажуть, залякана дитина мовчала, доки синці, крововиливи та опіки на тілі й обличчі таки помітили лікарі.

Медики припускають, що підлітки і раніше намагалися скривдити малого, але свої наміри змогли реалізувати лише в інфекційному боксі, де діти були ізольовані, а звертали на них увагу лише під час оглядів.

Приголомшені вихователі притулку забрали хлопчика з лікарні. Кажуть, він був у вкрай тяжкому морально-психологічному стані.

Тетяна Притика, вихователь-методист Конотопського притулку для дітей каже: "Не розкрився в лікарні зразу, він вже почав нам розповідати нам в процесі індивідуальних бесід з психологом, методистом, юристом".

Затримані - із неповних проблемних родин, двоє - не вміють читати й писати, один навіть має судимість. Нині їм загрожує тривалий строк покарання - від 8 до 12 років. Один із них сказав, що сам проходив через таке, коли був малюком.

Після інциденту завідувач інфекційного відділення звільнилася, потерпілого влаштували до будинку-інтернату в іншому місті, щоби ніщо не нагадувало про пережите.

Стосовно затриманих, вони зізнались у скоєному. Їм уже висунуто обвинувачення. Тепер у СІЗО вони чекатимуть суду.

Детальніше - у відео ТСН.

Читайте також:

16-річна дівчина "задля експерименту" закатувала однолітка столярними інструментами

Двоє підлітків з цікавості розчленували ще живого пенсіонера

За вбивство однокласника житомирський школяр отримав 4 роки в'язниці

11-річна дівчинка намагалася спалити матір живцем

ВідеоТортури під боком у медиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: