У Коновалюка є нові дані про причетність Ющенка до продажу зброї Грузії

Незважаючи на спростування СБУ, депутат продовжує наполягати на причетності глав української та грузинської держав до "збройного скандалу".

Голова парламентської комісії з розслідування поставок української зброї до Грузії, депутат фракції Партії регіонів Валерій Коновалюк заявляє про появу нової інформації про причетність президентів Ющенка та Саакашвілі до постачання вітчизняної зброї до Грузії.

"У зв'язку з появою нової інформації, яка повністю підтверджує причетність президента Грузії Саакашвілі, а також президента України Ющенка до поставок української зброї до Грузії, вважаю за необхідне відновити роботу слідчої комісії і додати їй статус спеціальної", - повідомив депутат Партії регіонів.

Він також підкреслив, що за період роботи тимчасової слідчої комісії неодноразово звертався до глави СБУ Валентина Наливайченка з питаннями, проте не отримав на них жодних відповідей.

"Я більш ніж упевнений, що замовчування відповідей на поставлені питання є ні що інше як посадовий злочин. Дії Валентина Наливайченка є черговим доказом того, що СБУ замість виконання своїх прямих обов'язків, а саме забезпечення безпеки, захисту нашої країни, прикриває факти незаконних дій вищих посадовців України", - упевнений Коновалюк.

Нагадаємо, в рамках розслідування справи про розголошування державної таємниці слідчі СБУ завершили перевірку обставин поставок товарів військового призначення до Грузії. Голва СБУ Наливайченко заявив, що "всі необґрунтовані твердження і припущення народного депутата України Валерія Коновалюка не відповідають дійсності і є інсинуаціями в збиток національної безпеки України".

19 лютого Печерський райсуд Києва закрив справу, порушену за позовом СБУ проти Коновалюка у зв'язку з порушенням законодавства про державну таємницю.

Читайте також:

СБУ розсекретила усі архіви і пропонує Росії зробити те ж саме

Коновалюку повернули звання підполковника

Коновалюк виграв суд у СБУ

СБУ звинувачує народного депутата у розкритті державної таємниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: