Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Коростені школяр із ризиком для життя витяг з-під криги песика-дворнягу

У Коростені школяр із ризиком для життя витяг з-під криги песика-дворнягу

І з собакою, і з рятівником нині все добре.

У соцмережу потрапило відео, як підліток, ризикуючи життям, витягає собаку, що провалився під лід. Журналісти розшукали відчайдуха, котрий був готовий пожертвувати собою заради чотирилапого, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кадри, як підліток кидається на порятунок собаки, що тоне у річці, зняли з мосту випадкові перехожі.  Хлопець спочатку біжить по тонкому льоду, а потім лягає на живіт, підповзає до краю криги і витягає тварину з води. 9-класник Едуард Струпінський розповідає, що з друзями робив селфі біля річки, а собака із сусіднього двору увесь час бігав за ними. Потім зник, а невдовзі хлопці побачили його у воді. "Вона скавчала, мені її стало шкода", - каже він.

Відео У Житомирі підліток врятував собаку, який провалився під лід

У соцмережу потрапило відео як підліток, ризикуючи життям, витягає пса, який провалився під лід. Хлопець спочатку намагався дістати тварину палицею, а потім підповз до краю криги і схопив руками. Відео зняли випадкові перехожі, які побачили це з мосту. Проте імені рятівника ніхто не знав. А ТСН розшукала і його, і чотирилапого щасливчика. 

У Житомирі підліток врятував собаку, який провалився під лід

Хлопець спочатку хотів подати бідолашній тварині палицю, але вона за неї не чіплялася. Тому поповз ближче. "Я схопив її за лапку, але вона не витягувалася, тоді я схопив її за шию і почав тягти – і тоді вона витягнулася. І від страху я встав і побіг", - розповів рятівник тварини. Друзі Едіка залишилися на березі, бо розуміли, що крига  більше людей не витримає. Врятованого собаку підлітки понесли додому, висушили і обігріли. "Її трусило дуже сильно. Ми її насухо витерли, обмотали. Ввечері вийшли подивитися, як вона – вона вже бігала, все добре було", - розповів учень 9 класу ЗОШ №12 м. Коростеня Олександр Нестеренко.

Собаку звати Білка, вона живе у сусідньому зі школою дворі. Там її підгодовують мешканці 5-поверхівки. Серед них і Раїса Терешко, яка вчинком хлопця розчулена. "Дуже розчулена, що наші діти такі", - зізнається вона. Коли ж бачить Білчиного рятівника, не стримує сліз. "Молодець, нема слів. Урятував нашу Білку. Вона дуже дітей любить", - каже жінка. Батько хлопця каже, що син розповів про порятунок собаки з води, але відео вперше побачив разом із журналістами. "Коли він розказував, то не так страшно було, а коли подивився… Ну, він такий, серйозний", - зізнається Сергій Струпінський.

Надзвичайники кажуть, що школяр діяв, як справжній рятівник. "Навіть по кольору можна судити, що товщина льоду невелика. Він зміг згуртуватися і почав повзти – то він площиною свого тіла заповнив площину льоду. Тому він не провалився", - пояснив начальник Коростенського міжрайонного відділу управління з надзвичайних ситуацій у Житомирській області Сергій Рудзік. За порятунок собаки Едуард став номінантом премії "гордість Коростеня".  

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції