У Костянтинівці чутно звуки пострілів і вибухів, місто занурилось у темряву

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Костянтинівці чутно звуки пострілів і вибухів, місто занурилось у темряву

У Костянтинівці стрілянина біля телевишки / Фото: Новости Донбасса

Звуки доносяться з околиці міста, де розташована місцева телевишка.

На околиці міста Костянтинівки Донецької області чутно вибухи – з тієї сторони, де розташована місцева телевишка.

Про це ТСН.ua розповів один із мешканців міста, який побажав лишитися неназваним.

За його словами, звуки пострілів почали доноситися близько 18.00 вечора – вони тривають і досі з перервами.

Іноді звуки були настільки сильними, що у будинках мікрорайону, розташованих поблизу, дрижало скло у вікнах. Люди думають, це були вибухи.

Усе місто зараз занурено у темряву, люди повимикали світло у квартирах та будинках. По всьому місту горять лише кілька ліхтарів.

Увесь цей час були перебої зі зв'язком. А близько 20:30 зникли всі українські канали, зараз показує лише один канал – російський РТР-Планета.

З міста вже другий день неможливо виїхати. Не курсують ні автобуси, ні електрички, ні поїзди. Їх пустили в об'їзд через Артемівськ та Дніпропетровськ (через Костянтинівку йдуть електрички та потяги в один бік на Донецьк та Луганськ, а в інший - на Краматорськ, Слов'янськ, Полтаву, Харків, Київ).

Проблем із продуктами у Костянтинівці немає, але вони значно подорожчали: від 80 коп. до 2-5 грн. Також зараз важко там знайти працююче відділення банку чи банкомат.

Як повідомлялося раніше, на Донеччині триває активна фаза антитерористичної операції. Українські силовики продовжують операцію з очищення Донецької області від терористів. Активна фаза операції триває у Слов'янську та Краматорську. Тим часом у Луганську бойовики штурмують військкомат, а в Донецьку вони захопили будівлю СБУ.

Нагадаємо, 28 квітня терористи захопили мерію і міліцію Костянтинівки. Вони сказали, що це вимушений крок перед запланованим на 11 травня незаконним референдумом. Водночас у МВС запевнили, що бойовики у Костянтинівці не заважають роботі мерії і міліції.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація