У КПУ кажуть, що на партію тиснуть з RosUkrEnergo

Олександр Голуб заявляє, що на Компартію чинять серйозний тиск у зв'язку з питанням відставки уряду.

Олександр Голуб
УНІАН
Олександр Голуб заявив про тиск на КПУ
Депутат фракції Комуністичної партії Олександр Голуб заявляє, що на Компартію чинять серйозний тиск у зв'язку з питанням відставки уряду.

Рішення про те, як голосувати по цьому питанню комуністи планували ухвалити на засіданні президії ЦК КПУ в четвер вранці.

Голуб запевнив, що фракція голосуватиме одноголосно – так, як вирішить керівництво.

Він підкреслив, що на Компартію чинять серйозний тиск.

На його думку, ажіотаж навколо сімейного скандалу лідера КПУ Петра Симоненка був накручений з ініціативи так званої "групи RosUkrEnergo" у Партії регіонів.

"Про це свідчить хоча б той факт, що скандал активно розкручували сайти, підконтрольні RosUkrEnergo", - сказав Голуб.

У Компартії практично назрів розкол. Частина депутатів на чолі з Леонідом Грачем вимагають голосувати за відставку уряду Тимошенко. Інша частина на чолі з Симоненком – проти, запевняючи, що готові вимагати одночасної відповідальності уряду і президента.

А депутат "НУ-НС" Тарас Стецьків заявив, що робота з пошуку голосів на підтримку відставки уряду ведеться не тільки серед комуністів, але й "нашоукраїнців" і навіть Блоку Литвина. Правда, він відмовився називати імена тих, кого напередодні намагалися переманити на сторону "регіоналів".

За оцінкою депутата, до 174 депутатів від Партії регіонів можуть приєднатися до двох десятків "нашоукраїнців", які представляють "Єдиний Центр" (8 осіб) і частково групу В'ячеслава Кириленка (у групі всього 17 осіб, але підтримають відставку уряду не всі).

Між тим, за словами Голуба, комуністи наполягатиму на пакетному голосуванні за постанови про відставку уряду й імпічменті президенту.

Про те, що в четвер буде поставлене питання про початок імпічменту президенту, також заявляв напередодні "регіонал" Михайло Чечетов. За його словами, підстав для цього достатньо. У тому числі і поразка України в територіальній суперечці з Румунією.

"Якщо гарячі голови в БЮТ проголосують за імпічмент президенту, то в блоці "НУ-НС" знайдуться додаткові голоси тих, хто захоче помститися і проголосує за відставку уряду", - сказав Стецьків.

Разом з тим, Блок Юлії Тимошенко стверджує, що Ющенко та Янукович на гроші RosUkrEnergo намагаються скупити голоси депутатів для висловлення недовіри уряду. У заяві БЮТ йдеться, що боротьба за висловлення вотуму недовіри уряду Тимошенко – це “спільна акція Віктора Януковича та Віктора Ющенка, а її тилове забезпечення здійснює RosUkrEnergo.

Верховна рада в четвер вранці заслуховує звіт прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Читайте також:
Депутати побилися через Тимошенко
Комуністи готуються виключити Симоненка зі своїх лав
Комуністи готові позбутися Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: