У КПУ закликають гнати з Криму  Джарти, який "у 90-х  ходив з битою по ринках"

Комуніст Леонід Грач розповів, як голова Ради міністрів АРК ходив з бейсбольною битою по ринках Донеччини.

Член фракції КПУ, народний депутат Леонід Грач заявив, що кримські депутати почали збір підписів за відставку голови Ради міністрів АРК Василя Джарти.

Про це він сказав в ефірі ТВі, відзначивши, що не вважає Джарти, особистим ворогом.
"Я не хочу опускатися до Джарти. Я знаю його історичне минуле початку 90-х років. Я з битою не ходив. Бейсбольною битою. Мене не знає ні одне місто, і Єнакієво, з битою на ринках. Його знають. Тому в жодному разі я прирівнюватися до таких не буду. А те, що його треба гнати мітлою поганою з Криму, в цьому сумнівів немає. І, до речі, вже почався процес збору підписів депутатів Кримського парламенту за його відставку перед виборами. Дістав усіх!", - заявив політик.

Леонід Грач також висловив своє невдоволення становищем комуністів в коаліції: "Або ми самі грюкнемо дверима, або через місяць-півтора нас виженуть як непотрібних".

Грач переконаний, що комуністи не виграють місцеві вибори. "Сьогодні говорити про те, що ми можемо виграти місцеві вибори - це кривити душею ... Закон написаний так, щоб був хаос і ніде було оскаржити його результати. Навіть у судах не оскаржиш, так як вони управляються з Банкової, безсумнівно", - підкреслив депутат.

Комуніст також обурений заявою Михайла Чечетова про те, що Партія регіонів є "плоттю від плоті українського народу". "Це знущання і цинізм товстосумів, які керують Партією регіонів і Президентом", - заявив Грач.

Василь Джарти - колишній мер Макіївки. (Нинішній міністр МВС Анатолій Могильов теж звідти). Після призначення прем'єром Криму Джарти нарощує підтримку і вплив у Криму. Вважається близьким до Ахметова, але, як кажуть його колеги, починає поступово формувати окрему групу, розставляючи на різні пости вірних людей.

Читайте також:

КПУ: Янукович у Криму уповноважив Джарти йти по трупах

Лідер кримських комуністів ініціює вихід КПУ з коаліції

Комуністи Криму мітингували під лозунгом "Регіони обіцяли - обдурили!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: