У крабових паличках крабів не виявлено. В Україні запровадили маркування продуктів та штрафи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Повністю нова система запрацює за три роки.

Крабові палички - які завгодно, але не крабові. А лікувальні чаї - у ліпшому разі нешкідливі. Віднині ви маєте про це знати, бо в Україні запрацювали нові правила маркування продуктів. За порушення виробників та продавців каратимуть чималими штрафами.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

До складу кожного продукту Анжела Гавриліченко вчитується прискіпливо. Шукає, де найменше шкідливих добавок.

"Увесь час дивимося. Якщо є якісь цифри – то це нас насторожує. Але це не значить, що це поганий продукт".

Вона мешкає в Бельгії. Там, щоби дізнатися склад товару, використовує спеціальний додаток. Він показує кожну складову і оцінює - безпечний продукт чи ні.

"Коли я завантажила цей додаток, прийшла у ванну кімнату і перевірила всі продукти, які у мене стояли, відомих виробників, я зібрала і викинула", - розповідає Анжела.

У додатку, каже вона, лише одна суттєва вада - він франкомовний. В Україні їй робити покупки складно. Адже на етикетках виробники часто вказують не всі складові продукту, і наскільки вони безпечні.

"Ми ніколи не взнаємо, що всередині. Це так, знаєте, може пронесе", - каже Анжела.

Та згодом за неправдиву інформацію на етикетці виробники нестимуть відповідальність. В Україні запрацювали нові правила маркування продуктів, аби споживач міг достеменно знати, що купує. Тепер на кожне твердження має бути підтвердження. Приміром, якщо продукт не містить ГМО - це має довести лабораторне дослідження. Якщо на чаї написано, що він лікувальний, це має підтвердити Мінохорони здоров'я. Крабових паличок - узагалі не буде, або ж вони матимуть іншу назву, приміром, рибні. Бо під час їхнього виробництва жоден краб не постраждав.

"Немає інформації про те, що воно не містить м'яса краба і тому споживач, у принципі, може бути введений в оману", - говорить генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції Микола Мороз.

Також збільшиться розмір шрифту, аби покупці могли прочитати склад. Можливі алергени - виділятимуть іншим кольором або шрифтом. Натомість відповідальні виробники зможуть просто на етикетці похвалитися своїм продуктом.

"Ось цей продукт виробник уже може маркувати як натуральний, тому що тут немає ніяких штучних барвників, якщо вірно вказано склад", - каже Микола Мороз.

Майже всі товари, каже експерт, виробникам потрібно буде перемаркувати.

На перевірку до Міністерства агрополітики ми принесли пакунок із продуктами. Придбали ковбасу, крабові палички, йогурт, чай, солодкий батончик, чіпси та швидкорозчинний напій. Виявилося - лише він має правильну етикетку. Однак цей напій, за результатами аналізу франкомовного додатка, не можна вживати, каже журналістка Марія Єщенко, яка працює в Парижі.

"Нуль балів зі 100. Тобто цей продукт фактично має бути забороненим".

Забракував додаток і чіпси. А от на інші продукти - запропонував альтернативу.

В Україні теж обговорюють можливість створення такого додатка. Однак поки що далі розмов справа не пішла. Тож доведеться вчитуватися в етикетку. Та й на ній докладна інформація з'явиться не скоро. На перехід за новими правилами виробникам дали 3 роки. А далі штрафи - 15 мінімальних зарплат, на сьогодні - це близько 60 тисяч гривень.

Інна Власова, Марія Єщенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції