У Краковці затримали активістку Femen з голими грудьми і  портретами Порошенка та Саакашвілі

Жінку затримали правоохоронці. 

Активістка Femen провела акцію на дорозі перед КПП Краковець, де чекають на приїзд екс-глави Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі.

Про це пише Страна.ua.

Зазначається, що жінка оголила груди і підняла вгору портрети президента Україна Петра Порошенка та Саакашвілі з написом на грудях "Fools without borders" ("Дурні без кордонів" – Ред.). Такий же слоган вона почала викрикувати.

Кілька десятків українських поліцейських кинулися, щоб її затримати, але активістка кинулась бігти, перелізла через паркан і побігла по полю.

Через 150 метрів поліцейські її наздогнали і затримали.

Нагадаємо, в очікуванні приїзду до України екс-голови Одеської облдержадміністрації та колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі, якого позбавили громадянства України, на пункті пропуску через кордон "Краковець" зібралися сотні активістів. Політик анонсував, що перетне польсько-український кордон у неділю, 10 вересня. 

Частина з них вирушила колоною з Києва. Правоохоронці затримали колону у ніч проти 9 вересня – на території Київської області. У "Штабі блокади" повідомили, що автоматники не давали вийти з автівок, нібито незаконно вимагали провести обшук машин і людей. Ухвали суду у спецназу не було, як зазначили активісти. Уранці 9 вересня поліцейські на Житомирщині вдруге затримали колону, яка прямує до Краковця зустрічати екс-главу Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі.

Між іншим, того ж дня у партії Саакашвілі заявили про те, що на кордон з Польщею до КПП "Краківець" прибули автобуси з молодиками спортивної зовнішності

Позбавили громадянства Саакашвілі наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересня.

ВідеоСаакашвілі заявив, що має кілька легальних шляхів для перетнути кордону України

Залиште свій коментар