У Кременчуці чоловік знайшов на своєму горищі ємності із ртуттю (фото)

У Кременчуці чоловік знайшов на своєму горищі ємності із ртуттю (фото)

У Кременчуці чоловік знайшов на своєму горищі ємності із ртуттю (фото)

Фото: Кременчуцька газета

Фахівці кажуть, що загалом у ємностях було до 3 кг ртуті.

У Кременчуці Полтавської області на приватному подвір’ї чоловік  виявив невідому речовину схожу на ртуть. Її утилізацією будуть займатися фахівці.

Про це пише місцеве видання "Кременчуцька газета".

За словами чоловіка, ртуть він виявив під час господарських робіт. Зокрема, чоловік розбирав захаращене горище у власному дворі, де і наткнувся на незрозумілу металеву конструкцію. Коли почав її розбирати, щоб утилізувати, з неї вилилась ртуть. Про інцидент чоловік повідомив у всі відповідні служби міста, щоб правильно утилізувати рідину.

Загалом, як повідомили у службі оперконтролю мерії Кременчука, рідина була в п’яти скляних ємкостях загальною кількістю близько 3 кг. Наразі ситуація перебуває на контролі міської влади, мерія вже вийшла на зв'язок з фірмою щодо утилізації ртуті і планується проведення комісії ТЕБ і НС і вже виділені кошти на відповідні роботи з утилізації.

"Я бачу, що кременчуцька влада має скликати засідання міської комісії ТЕБ і НС і вирішити, як вивезти та утилізувати ртуть. Або на засіданні виконкому вирішити питання оплати фірмі, яка має ліцензію з утилізації ртуті", - заявив заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

Як повідомлялося, вже сімдесят років усе сміття з Полтави складають поблизу села Макухівка. Люди скаржаться на нестерпний сморід та отруйну воду у криницях. Керівництво сміттєзвалища цьому не вірить, бо кажуть, навіть у фільтраційних стоках не гребують плавати дикі качки.

Нагадаємо, торік в Одесі до виконавчої служби підкинули конверт зі ртуттю. Робітники одразу після виявлення підозрілої знахідки звернулись до поліції.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація