У Кременчуці в телевежу врізався гелікоптер: виникла пожежа, є жертви

Вертоліт зачепився за трос, який тримав телевежу.

У мікрорайоні Молодіжний у Кременчуці на Полтавщині близько 19:00 четверга, 25 січня, в телевізійну вежу місцевого телеканалу "Візит" врізався гелікоптер, упав на землю, після чого розпочалася велика пожежа. В авіатрощі загинули четверо людей.

Місцева жителька розповіла, що увечері в тому районі літали гелікоптери. Про це пише "Кременчуцький телеграф".

"Ми звикли до них, вони вечорами літають. Був туман і, напевно, вертоліт зачепив або вишку, або лінію електропередач. Ми почули кілька вибухів", - розповіла місцева жителька Олена.

Інші очевидці розповідають, що вибухи було чути, ще коли гелікоптер був у небі, до зіткнення з телевежею. Причину аварії має з'ясувати слідство. Про це пише "Кременчуцька газета".

Під час падіння гелікоптер обірвав трос, що тримав телевежу, а також лінію електропередач. Без світла залишилися мікрорайони Петрівка та частково Кохнівка.

На місці працюють пожежні, поліція і швидка допомога.

Гелікоптер Мі-8 компанії "Українські вертольоти" виконував навчально-тренувальний політ зі слухачами. Вони саме проходили систему підготовки польоту з пристроєм нічного бачення. До Кременчука прибули три екіпажі на підготовку і вони повинні були відлітати по десять годин у нічний час.

Гелікоптер врізався у телевежу та загорівся. Відео" Кременчуцьких новин"

Гелікоптер врізався у телевежу та загорівся.  Відео" Кременчуцьких новин"

Повʼязані теми:

Наступна публікація