Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кременчуці заборонять відвідувати школи та садки нещепленим від кору дітям

Таке рішення ухвалила протиепідемічна комісія міста.

На Полтавщині через кір закривають школу. Таке рішення ухвалила міська протиепідемічна комісія в Кременчуці, повідомляє ТСН.

У ліцеї №5 на кір захворіла одна дитина. У закладі оголосили тижневий карантин. За цей час у ліцеї проведуть повну санітарну обробку з метою недопущення зараження інших учнів. А батьків зобов’язали щепити дітей від кору. Вакцина  є, запевняють медики. Щеплення проводитимуть безкоштовно, у дві зміни.  

Якщо вони цього не зроблять, то від 4 лютого їхні діти не матимуть права відвідувати школи та садочки й  навчатимуться вдома.

Комісія ухвалила рішення про заборону на відвідування дошкільних та загальноосвітніх закладів дітьми, які не пройшли вакцинації від кору. У кременчуцьких школах нещепленими лишається близько 4 відсотків учнів.  Цього року у місті на кір захворіли шестеро осіб, з яких двоє дітей.

"Розпочати роботу кабінетів щеплення, щоб було зручно батькам, які працюють або не працюють, в зручний для них час з 8 ранку до 18 вечора п'ять днів на тиждень прийти до амбулаторії, пройти огляд і отримати дане щеплення безкоштовно", - йдеться у рішенні комісії.

Нагадаємо, раніше аналогічне рішення ухвалили на Буковині - дітей без щеплення від кору не пускають до навчальних закладів.

ВідеоЧи загрожує Україні епідемія кору і як захиститися від захворювання - інфекціоніст Юрій Жигарєв

8,5 тисяч українців захворіли на кір від початку 2019 року, п’ятеро людей померли від ускладнень цього захворювання. Найвищі показники захворюваності – у Львівській, Рівненській, Вінницькій, Хмельницькій областях і Києві. Чи загрожує Україні епідемія кору, як визначити основні симптоми захворювання, що робити людині, яка контактувала з хворим на кір? На ці та інші запитання сьогодні відповідає лікар-інфекціоніст Юрій Жигарєв.

Чи загрожує Україні епідемія кору і як захиститися від  захворювання - інфекціоніст Юрій Жигарєв

Залиште свій коментар

Вибір редакції