У Кремлі досі вважають, що можуть вказувати Україні та Грузії не вступати до НАТО - Волкер

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ми вважаємо, що ці країни повинні самостійно приймати рішення, якого вони прагнуть, - сказав представник США.

У Кремлі досі вважають, що мають право вказувати Україні, Грузії та іншим державам, що їм не варто приєднуватися до НАТО.

Про це розказав спеціальний представник США в питанні переговорів щодо України Курт Волкер, - пише  Укрінформ.

Це рішення країни мають приймати самостійно, наголосив він.

Це, за його словами, сталося, зокрема, у випадку України і Грузії.

"Захід має кардинально іншу думку. Ми вважаємо, що ці країни повинні самостійно приймати рішення, якого вони прагнуть", - підкреслив представник США.

Він назвав це "фундаментально різними ментальними підходами".

Волкер нагадав, що в НАТО існує чіткий принцип – напад на одного означає напад на всіх, і це об'єднує інтереси безпеки всіх країн Альянсу. Це не є агресією або загрозою, це є обороною, наголосив Волкер.

Він також назвав "помилковим" підхід, що Україна і Грузія не можуть стати членами Північноатлантичного альянсу тільки через те, що їхня територія є частково окупованою з боку Росії.

ВідеоВідповідальність за війну на сході України несе Росія - Курт Волкер

Про це спецпредставник держдепу США Курт Волкер заявив у ефірі російської радіостанції "Ехо Москви". На питання журналіста про збитий літак Малазійських авіаліній Волкер відповів: для слідства очевидно, що зенітний комплекс, з якого здійснили постріл, був доправлений на окуповану територію з російської військової частини. 

Відповідальність за війну на сході України несе Росія - Курт Волкер

6 липня президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України". Згідно з ним, одним з пріоритетів національних інтересів визначено інтеграцію у євроатлантичний безпековий простір з метою набуття членства в НАТО.

Залиште свій коментар

Вибір редакції