У Кремлі розповіли, як поставляться до рішення Міжнародного суду у справі проти України

Дата публікації
У Кремлі розповіли, як поставляться до рішення Міжнародного суду у справі проти України

Reuters

Пєсков підкреслив, Росія є учасником розгляду цього позову.

У Кремлі розповіли, чи визнають рішення Міжнародного суду ООН у Гаазі у справі проти України.

Про це повідомляють РИА Новости.

"Російська сторона є учасником цього розгляду", - сказав речник російського президента, відповідаючи на запитання, чи буде визнано рішення суду російською стороною незалежно від його результату.

"Тобто, якщо б Росія не визнавала рішення суду, то, відповідно, вона б не була учасником цього розгляду", - пояснив Пєсков.

Нагадаємо, 6 березня, у Гаазі Міжнародний суд ООН починає розглядати позов України проти Росії. Україна звинувачує Росію у порушенні конвенцій ООН з протидії фінансуванню тероризму та з ліквідації усіх форм расової дискримінації. Слухання у Гаазі триватимуть чотири дні. 

У вівторок, 7 березня, російська делегація отримала слово в Міжнародному суді ООН в Гаазі. 

Напередодні суд вислухав українську сторону. Київ просить суд змусити Росію припинити озброювати бойовиків на окупованих територіях та фінансувати самопроголошені республіки на Сході України, а також не обмежувати права кримськотатарського населення.

Після озвучення Росією своїх аргументів повинен розпочатися другий етап слухань — обидві делегації оприлюднять висновки.

Президент України Петро Порошенко заявив, що "очікує рішень, які зупинять поставки зброї на окуповану територію і зможуть навести порядок на неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону, а також допоможуть зняти заборону на функціонування Меджлісу в АРК, дозволять припинити утиски етнічних українців та кримських татар".

У Гаазі Росія маніпулює фактами та фейками у справі щодо конфлікту на Донбасі

У Гаазі Росія маніпулює фактами та фейками у справі щодо конфлікту на Донбасі

Наступна публікація