Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі виступили з погрозами після обшуку редакції агентства Кисельова в Києві

Росія пообіцяла застосувати контрзаходи у відповідь на дії СБУ

Прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков назвав обурливими дії Служби безпеки України щодо представників російських ЗМІ та пообіцяв, що будуть застосовані контрзаходи.

Про це повідомляє ТАСС.

"У випадку, якщо ці дії правоохоронних органів України якимось чином пов'язані з професійною діяльністю цих засобів масової інформації, це є обурливими і кричущими діями, які суперечать всім нормам і правилам і які заслуговують найжорсткішого засудження за лінією відповідних міжнародних організацій", - заявив Пєсков.

Він також зазначив, що будуть застосовані певні контрзаходи, але підкреслив, що конкретика буде тоді, коли буде отримана більш детальна інформація про обшуки. Пєсков пообіцяв, що в цьому питанні вони будуть діяти "натисливо", а також засудив "утиски" свободи слова ЗМІ в Україні.

Нагадаємо, зранку 15 травня у Києві СБУ провела обшуки у київському офісі "РИА Новости". Під час обшуків був затриманий керівник пропагандистського видання.

ВідеоСБУ проводить обшуки в офісі філії "РИА Новости Украина"

У Києві затримали керівника українського представництва російського інформагентства Кирила Вишинського. СБУ проводить обшуки в офісі філії "РИА Новости Украина". І коли завершаються слідчі дії, буде вирішено питання про вручення директору повідомлення про підозру.

СБУ проводить обшуки в офісі філії "РИА Новости Украина"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції