У Кремлі запевняють, що Сурков не користується електронною поштою

Пєсков назвав опубліковане листування "цікавим документом".

В адміністрації президента РФ ознайомилися з опублікованим українськими хакерами листуванням помічника президента Росії  Владислава Суркова та заявили, що він не користується електронною поштою.

Про це журналістам заявив прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков, передає "ТАСС".

"Це не він (Сурков), більш того, можу додати - він не користується електронною поштою, тому хтось добряче попітнів, верстаючи цей "документ", - заявив представник Кремля.

Пєсков уточнив, що Сурков не користується електронною поштою - ні у службових справах, ні з особистих.

Прес-секретар додав, що у Кремлі ознайомилися з опублікованим листуванням Суркова.

"Цікавий документ", - зауважив з іронією Пєсков.

Він також наголосив, що співробітники адміністрації керуються законом про державну таємницю, "згідно з яким ми зобов'язані дотримуватися дуже суворо регламентованого режиму під час роботи з відомостями та інформацією, яка становить державну таємницю і яка належить до тієї чи тієї класифікації держтаємниці". 

Нагадаємо, українські хакери "КіберХунта" 24 жовтня, заявили, що нібито отримали доступ і повністю контролюють листування у пошті помічника президента Росії Владислава Суркова.

Сайт InformNapalm опублікував у Мережі частину документів, які українські хакери дістали під час зламу пошти Суркова. "Хактивісти" надали файл із гігабайтом інформацію, яку вони взяли із поштової скриньки приймальні Суркова. Також у тексті вказано, що хакери отримали доступ до ПК, що розташований безпосередньо в приймальні помічника російського президента.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: