У Кремлі заявили, що не ведуть перемовин про звільнення українських моряків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пєсков заявив, що конкретики щодо обміну затриманими між Україною та РФ немає.

Речник президента РФ Дмитро Пєсков розповів, що Росія та Україна не ведуть перемовин про звільнення полонених моряків, хоча "це питання піднімається у Мінську".

Про це 10 липня пише ТАСС.

На питання, чи веде Кремль переговори з приводу звільнення українських моряків, які перебувають в РФ, і Вишинського – в Україні, Пєсков відповів: "Ні". Речник Путіна додав, що ця тема обговорюється в Тристоронній контактній групі, однак поки безрезультатно.

"Ця тема порушується в контактній групі, але поки ми бачимо, що результатів немає", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, 25 травня Міжнародний трибунал ООН із морського права ухвалив рішення у справі українських полонених моряків, яких Росія затримала у Керченській протоці. Він зобов’язав РФ повернути кораблі та відпустити українських моряків на період розгляду справи.

Нагадаємо, Міжнародний морський трибунал ООН провів перші слухання за позовом України про заходи щодо РФ для звільнення полонених українських моряків і захоплених кораблів 10 травня. Раніше Росія повідомила, що не братиме в них участі. Україна подала до міжнародного трибуналу з морського права з проханням вжити тимчасових заходів і зобов’язати Росію звільнити українських моряків і кораблі. 

У Росії рішення трибуналу не визнають. Мовляв, трибунал не має права цього вимагати, оскільки інцидент в Керченській протоці не належить до юрисдикції цього суду. У свою чергу посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, якщо Росія не виконає рішення Міжнародного трибуналу з морського права, Україна буде домагатися введення "гамбурзьких санкцій".

ВідеоАдвокат Микола Полозов очікує на звільнення всіх полонених українських моряків

Усіх 24 українських моряків можуть звільнити найближчим часом - на відповідне рішення очікує адвокат Микола Полозов. Однак, міністр закордонних справ Павло Клімкін, який нині у політичній відпустці, в інтерв'ю телеканалу АТР сказав, що за це Кремль спробує отримати якнайбільше політичних преференцій.  

Адвокат Микола Полозов очікує на звільнення всіх полонених українських моряків

Залиште свій коментар

Вибір редакції