У кримському парламенті депутати влаштували бійку

У парламенті Криму побився депутат від фракції комуністів з керівником фракції "Солідарність". Депутати кидалися лайливими словами та застосували силу.

22 вересня у Верховній раді Криму відбулася сутичка між головою фракції комуністів В'ячеславом Захаровим і керівником фракції "Солідарність" Юхимом Фіксом.

Під час пленарного засідання Фікс взяв слово з трибуни і в ході свого виступу звинуватив комуністів у тому, що ті необгрунтовано критикують керівництво Криму і намагаються спаплюжити роботу Ради міністрів.

"На мій погляд, у них (комуністів) в наявності прогресуючі звички всім незадоволених істеричних старих дів, які давно забули, що таке любов і ласки виборців, а також прогресуючі манери професійних провокаторів і кидал", - сказав Фікс.

Він додав, що для комуністів на майбутніх місцевих виборах наступить момент істини.

У свою чергу Захаров звинуватив Фікса в перебіжництві з однієї партії в іншу і засумнівався в його подальшій політичній кар'єрі.

Фікс відповів досить лаконічно: "Я буду жити вічно в пам'яті народу і ще станцюю "Сім сорок" на кришці труни деяких людей.

У результаті цієї словесної перепалки Захаров підбіг до Фікса і застосував силу. Із залу пролунали крики: "Ганьба!".

Після хвилинної бійки депутатів став рознімати їхній колега від фракції "Курултай-Рух" Леонід Пілунський.

Після інциденту виступала депутат Ольга Ковітіді, яка закликала керівників правоохоронних органів Криму, присутніх на сесії, дати правову оцінку діям Захарова, які сама вона кваліфікувала як дрібне хуліганство.

Читайте також:

Джарти відповів комуністам, що вони не вміють поводитися

Комуністи бідкаються, що їм погрожують

У КПУ закликають гнати з Криму Джарти, який "у 90-х ходив з битою по ринках"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: