У Криму День автономії зустріли закликами зупинити українське свавілля

Проросійські активісти заявили про свій намір боротися за зміцнення повноважень Криму та надання російській мові державного статусу.

У Сімферополі 20 січня на площі перед Верховною радою Криму близько 2 тисяч активістів проросійських організацій провели мітинг, присвячений 19-річчю Автономної республіки Крим.

Близько 1,5 тисяч активістів руху "Російська єдність" пройшли ходою від площі Радянської центральними вулицями Сімферополя до будинку ВР Криму. Учасники колони розгорнули транспаранти з гаслами: "Зміцнимо суверенітет Автономної Республіки Крим!" і "Захистимо Крим від свавілля українських чиновників!".

Потім учасники ходи провели спільний урочистий мітинг із 500 активістами партії "Союз". Учасники мітингу заявили про свій намір боротися за зміцнення повноважень АР Крим, надання російській мові державного статусу в Криму і в Україні.

"Ми не приймаємо політику, націлену на втягування України в НАТО, і будемо послідовно боротися за відновлення державно-політичного союзу України з Росією", - зазначається в зачитаній на мітингу резолюції.

Учасники мітингу скандували: "Майбутнє Криму й України - у союзі з Росією!".

Учасники мітингу звернулися до депутатів Ради Криму з закликом затвердити День АРК - 20 січня - неробочим (вихідним) днем на території регіону.

Читайте також:

Ющенко закликав українців Криму не бути хохлами

Янукович впевнений, що Росія нічим не загрожує Криму

Ющенко дасть Криму пільгові економічні умови

В Криму пройшла заборонена факельна хода на честь Сталіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: