У Криму головлікар клініки запропонувала персоналу смоктати чупа-чупс замість зарплати

У Криму головлікар клініки запропонувала персоналу смоктати чупа-чупс замість зарплати

Головлікар Галина Лапіна пропонує своїм підлеглим чупа-чупс замість зарплати. / Фото: Кримські новини

Медперсонал лікарні розповів про дуже невиправдано занижену зарплату.

У Сімферополі співробітники міської клінічної лікарні швидкої допомоги №6 висловили обурення щодо дій головного лікаря Галини Лапіної і вимагають її відставки.

Як пише видання "Кримські новини" з посиланням на медперсонал лікарні, в установі стали відбуватися приголомшливі речі.

За словами співробітників, головний лікар "відчула себе царем" і посадила на "голий оклад", при тому, що в інших лікарнях стимулюючі виплати отримують в установленому обсязі.

Як розповідають медпрацівники, такого немає в жодній лікарні Сімферополя. У редакцію видання медики передали фотографії своїх зарплатних "корінців", які відобразили катастрофічно низькі цифри оплати праці. Раніше, за словами медиків, зарплата була в півтора-два рази більшою.

Видання також зазначає, що медики не раз намагалися з'ясувати у головного лікаря, навіщо вона скасувала стимулюючі виплати, але спроби виявилися марними.

Також головлікар Галина Лапіна взагалі відмовилася приймати санітарок з питань зарплат, обізвавши молодший медперсонал "челяддю", з якою вона розмовляти не збирається.

Персонал лікарні також розповідає, що коли запитали головного лікаря "А чим тепер годувати наших дітей?", Лапіна парирувала претензії медпрацівників, сказавши: "Купіть своїм дітям чупа-чупси і нехай... посмокчуть!".

Варто також зазначити, що Лапіна заборонила своїм наближеним спілкуватися з журналістами і будь-що коментувати. Тим часом персонал лікарні вже склав чотири звернення в різні відомства і поки безуспішно штурмує різні інстанції з цього питання.

Повʼязані теми:

Наступна публікація