Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Криму готові обміняти Керченський міст на "якісні і рівноцінні квартири"

Жителі Керчі бояться, що місцева влада не забезпечить їх житлом

У Керчі мешканці будинків в районі Цементної слобідки готові до переселення заради будівництва Керченського мосту лише в обмін на "якісні в рівноцінні квартири". Про це заявила мешканка району, пише "Крим. Реалії".

За словами жінки, в разі, якщо місцева влада і керчани не домовляться, то мешканці міста планують скаржитись в Москву.

"Ми сподіваємось на краще. Будемо звертатись, якщо будуть нас ображати, будемо звертатися мало не до секретаріату... туди ось, у Москву", - сказала керчанка.

Вона зазначила, що жителі району, в якому планують знести будинки для будівництва Керченського мосту побоюються, що влада не забезпечить їх житлом вказуючи на "негативний досвід спілкування з місцевою владою". Жінка підкреслила, що до мешканців будинків, які розташовані в районі Цементної слобідки приходили представники міськвиконкому та ЖЕКу, які обіцяли звести будинок та переселити людей.

"На цьому все і закінчилось, більше ніхто не приходив, ніхто нічого не пояснював", – розповіла жінка.

Нагадаємо, 19 березня турецьке судно "Ліра" зіткнулося із опорами недобудованого Керченського мосту. Причиною зіткнення назвали безвідповідальність чиновників. Адже, раніше у "Росморпорті" дозволили суднам, таким як турецьке, проходити через Керченську протоку без лоцманського супроводу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції