У Криму хочуть Всесвітнього халіфату

У Сімферополі представники організації "Хізб-ут-Тахрир” провели зустріч, на якій пролунав заклик створити всесвітній халіфат.

Логотип "Хізб ут-Тахрир" (Фото: quibla.net)
Логотип організації "Хізб ут-Тахрир". (Фото: quibla.net)
У Палаці культури в Сімферополі представники організації "Хізб ут-Тахрир” провели зустріч, на якій пролунав заклик створити всесвітній халіфат. Про це з посиланням на депутата Верховної ради V скликання від Комуністичної партії України Леоніда Грача повідомляє агенція "РИА Новости”.

На конференції представників міжнародного руху, не зареєстрованого в Україні, а в Росії визнаного терористичним, також лунали заклики знищити США і Ізраїль, повернути багатства, що дісталися "нечестивцям”, а демократію називали "брудною, порочною й огидною". За даними організаторів, в заході взяло участь більше 600 людей, а журналісти нарахували не менше тисячі учасників.

На конференції демонстрували документальний фільм арабською мовою.

Гасло "Хізб ут-Тахрир" (Фото: moonbatmedia.com)
Організація "Хізб ут-Тахрир" має чітку антизахідну спрямованість. (Фото: moonbatmedia.com)
Начальник прес-служби кримського управління МВС України Олександр Домбровський повідомив агенції, що до понеділка прес-служба не готова коментувати те, що відбулося. "Спочатку ми повинні ознайомитися з материалами", - сказав він.

Леонід Грач
УНІАН
Леонід Грач вважає зібрання "Хізб ут-Тахрир" наслідком "загравання Віктора Ющенка з меджлісом".
Водночас Леонід Грач вважає подію наслідком політики чинного президента України. "Проведення таких заходів стало можливим через позицію, яку займає президент України Віктор Ющенко і його оточення, - вважає Грач. - Ющенко загравав із меджлісом кримськотатарського народу, метою якого є як мінімум національна автономія у складі України, а як максимум - незалежна держава. В результаті на мусульманську частину населення Криму чинять вплив і ваххабіти, що мають свої центри в Сімферополі і його околицях, і "Хізб-ут-Тахрир". При цьому держава не вживає заходів, які гарантували би безпеку громадян і зупинили б міжнаціональний і міжконфесійний розкол суспільства". Також Леонід Грач закликав Росію та Узбекістан відреагувати на цю подію.

Рух "Хізб-ут-Тахрир" було засновано 1953 року. Він називає своєю головною метою створення всесвітнього халіфату. 2003 року Верховний суд Російської Федерації визнав "Хізб-ут-Тахрир" терористичною організацією й заборонив її діяльність у Росії. У країнах Середньої Азії діяльність руху заборонено з тієї ж причини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: