У Криму колишній директор захопив санаторій

Колишній директор санаторію ім. Семашка в Сімеїзі здійснив його рейдерське захоплення, повідомили в мінпраці.

Міністерство праці й соціальної політики заявляє про силове захоплення санаторію ім. Семашка (Сімеїз, Крим) його колишнім директором.

"Група людей під керівництвом колишнього директора санаторію Ігоря Іоффе здійснила рейдерське захоплення цієї установи", - сказала міністр праці й соціальної політики Людмила Денисова.

Захоплений кабінет нинішнього директора Олександра Забудського й вилучена печатка санаторію.

Особи, котрі захопили санаторій мотивували свої дії рішенням Київського районного суду Сімферополя, повідомила міністр.
"Міністерство праці й соціальної політики України, у сфері управління якого перебуває санаторій, заявляє, що йому нічого невідомо про рішення суду, оскільки ніяких документів у міністерство не надходило", - зазначено в заяві.

Під час керівництва Іоффе майже всі корпуси санаторію були передані в довгострокову оренду без узгодження з міністерством.

Іоффе був звільнений з посади після перевірок фінансово-господарської діяльності санаторію під його керівництвом і виявлення численних порушень.

"Якщо Київський районний суд Сімферополя його поновив на посаді, то з відповідним рішенням повинне бути ознайомлене міністерство, яке призначає керівника цієї оздоровчої установи й контролює його діяльність. А самовільно заходити на територію, вриватися в приміщення й викрадати печатку - це неприкритий кримінал", - сказано в заяві Денисової.

Мінпраці заявляє, що буде діяти винятково в рамках правового поля й прикладе всіх зусиль для того, щоб не допустити розкрадання інфраструктури санаторію.

Міністерство розраховує, що правоохоронні органи дадуть належну оцінку таким учинкам та їх ініціаторам.

Нагадаємо, нещодавно в Києві пройшла спроба захоплення книгарні "Сяйво" на Хрещатику. 19 лютого близько 100 осіб проникнули усередину книгарні, вивели на вулицю персонал магазину й установили металеві вхідні двері на місце зламаних.

"Сяйво" вимагає в Госпсуді Києва скасувати приватизацію Шевченківської райадміністрації приміщення магазину.

У вересні 2009 року управління комунальної власності райадміністрації продало приміщення "Сяйва" площею 383 кв. м на аукціоні ТОВ "Абріль-студіо" за 2,248 млн. гривень.

 

Читайте також:

Київська влада виселяє митців з Будинку актора

Уряд забрав собі скандальний комбінат "Україна"

У Києві невідомі знову захопили книгарню "Сяйво" і побили директора

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: