У Криму кожен п'ятий опинився на межі злиднів

Згідно з результатами опитування, 21% жителів Криму на межі бідності і тільки 5% можуть дозволити собі купити усе, що захочуть.

Кожен п'ятий мешканець Криму знаходиться на межі бідності. Про це йдеться в результатах соціологічного дослідження, яке провів київський Центр імені Разумкова.

21% опитаних заявили, що їх сім'ї ледве зводять кінці з кінцями, грошей не вистачає навіть на необхідні продукти.

43,5% жителів півострова заявили, що доходи в цілому дозволяють забезпечувати життя, але при покупці речей тривалого споживання виникають труднощі. Забезпеченими назвали свої сім'ї 5,1% опитаних кримчан, ще 0,5% заявили, що можуть собі дозволити купити все, що захочуть.

На думку жителів Криму, в середньому для нормального життя кожен член родини повинен мати сьогодні близько 470 доларів на місяць.

Примітно також, що 40,4% опитаних кримчан заявили, що основний їх дохід становлять зарплати в бюджетних організаціях, пенсії і т.п.

У промисловості сьогодні зайнято тільки 15,8% населення півострова, а в сфері обслуговування - 25,8%. Дохід від туризму та обслуговування відпочиваючих має лише 5,1% кримчан. Доходи від структур Чорноморського флоту мають 12,3% жителів Севастополя і 2,9% кримчан.

Сьогодні доходи кримчан розподіляються найчастіше наступним чином: на продукти йде 37% грошей, ще 30,7% - на квартплату, близько 10% - на одяг, до 6% на ліки, на транспорт - 4,2% і т.п.

Дослідження проводилося з 21 лютого по 14 березня 2011 року. Опитано 2020 осіб у АР Крим та Севастополі.

Нагадаємо, за офіційними даними Мінпраці, в Україні 12500 тисяч бідняків. За статистикою ООН, за межею бідності в Україні перебувають 78% жителів.

Читайте також:

У Росії проаналізували добробут громадян: багаті - багатіють, бідні - біднішають

Луганські селяни поскаржилися Януковичу, що Азаров робить їх кріпаками

Через бідність мати пошматувала сина ножем і намагалася накласти на себе руки

За рік правління Януковича збідніли понад 60% українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: