У Криму мешканці понад сотні сіл провели у сніговій блокаді і без світла майже тиждень

У Криму мешканці понад сотні сіл провели у сніговій блокаді і без світла майже тиждень

До людей неможливо було дістатися через двометрові кучугури снігу

У селах люди чекають, коли привезуть нові продукти. 

Жителі степових районів Криму майже тиждень прожили без світла та у повній блокаді. Через негоду там порвалися електродроти та замело дороги. Зачинилися місцеві магазини та школи. У Ленінському районі заручниками стихії став персонал психіатричної лікарні, бо медики не могли виїхати з села, де розташована медустанова, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Через двометрові замети на дорогах більше сотні кримських сіл залишились відрізаними від цивілізації. До деяких з них розчистити дорогу вдалося лише через 5 діб. Наприклад, через вкриті льодом дороги та замети виїхати з села Костиріне було неможливо. Медикам психлікарні на зміну довелося чекати п'ять діб. Майже скінчились запаси продуктів та питної води для пацієнтів. Учора дорогу розчистили і відновили електропостачання. Нині медзаклад працює у звичному режимі, каже головний лікар, але знімати усередині не дозволяє. Каже, сотня пацієнтів незручностей майже не відчула.

Вперше після негоди відчинився місцевий магазин. Проте на вітринах з їжі - тільки плавлений сир та стара ковбаса. Люди чекають нових продуктів.

У сніговому полоні селяни опинились не вперше, тож, кажуть, уже призвичаїлися. Вода, свічки і запас крупи чи борошна - цього достатньо, кажуть селяни , щоб витримати будь-яку снігову блокаду.

Коресподент ТСН Вікторія Орел.

У Криму люди майже тиждень жили у повній блокаді без світла

У Криму люди майже тиждень жили у повній блокаді без світла

Повʼязані теми:

Наступна публікація