У Криму не знайшли холеру

На півострові щорічно проводиться весь комплекс заходів щодо попередження занесення і розповсюдження холери.

Лабораторні дослідження, які проводяться в Криму, свідчать про те, що серед населення півострова випадків захворювання холерою немає.

Про це повідомила головний державний санітарний лікар Криму Наталія Пеньковська.

За її словами, в даний час проводиться дослідження проб, які взяті в морській, прісній воді і в стічних водах.

Крім того, як зазначила головний санлікар Криму, ведеться лабораторне обстеження хворих, котрі страждають кишковими інфекціями. Також проводиться контроль за місцевим середовищем на наявність холерного ембріону, тренінги для медперсоналу і т. д.

Пеньковська додала, що ті, хто звернувся з проявами кишкової інфекції, в обов'язковому порядку проходять лабораторне обстеження.

Головний санлікар зазначила, що при дотриманні необхідних вимог захворювання можна уникнути, і порадила не купувати продуктів харчування, зокрема рибу, на стихійних ринках у незнайомих людей.

При цьому, як зауважила Пеньковська, на півострові щорічно проводиться весь комплекс заходів щодо попередження занесення і розповсюдження холери.

Як повідомлялося, 29 травня у м. Маріуполь Донецької області було зареєстровано три окремих випадки захворювання людей на холеру. У стані середнього ступеня тяжкості хворі госпіталізовані до інфекційного відділення міської лікарні № 4.

За інформацією МНС, за попередніми даними, дві людини захворіли після вживання в їжу морської риби, одна особа - унаслідок попадання морської води в органи травлення.

Пізніше влада Севастополя оголосила про те, що у місті вживаються заходи щодо попередження розповсюдження цієї інфекції.

Читайте також:

У Маріуполі госпіталізували п'ятого хворого з підозрою на холеру

Після паніки в Маріуполі Севастополь готується до спалаху холери

У Маріуполі через холеру закрили усі пляжі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: