У Криму невідомі залили фарбою меморіальну дошку Сталіну

Комуністи вважають, що це провокація до Дня депортації кримських татар.

В ніч на 18 травня в окупованому Росією Сімферополі невідомі залили синьою фарбою меморіальну дошку Йосипу Сталіну, яка розміщується на стіні будівлі офісу кримського відділення Комуністичної партії РФ.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Місцевий депутат-комуніст Степан Кіскін пов'язує цей інцидент з Днем пам'яті жертв депортації кримських татар. "Нас, кримчан, хтось хоче зіштовхнути лобами, але у цих вандалів-екстремістів нічого не вийде", – заявив він.

Цю меморіальну дошку Сталіну вже псували. Це сталося у березні 2016 року, але російські силовики так і не знайшли винуватців. Меморіальна дошка присвячена перебуванню радянського диктатора Сталіна в Криму на Ялтинській конференції глав держав антигітлерівської коаліції в 1945 році.

В окупованому Криму невідомі облили фарбою меморіальну дошку Сталіна

Інцидент трапився цієї ночі в Сімферополі.  Зображення Сталіна висіло на будівлі офісу місцевого відділення російської компартії. Цю дошку вже неодноразово обливали фарбою. Востаннє - два місяці тому. Комуністи встановили її на згадку про перебування Сталіна на півострові під час Ялтинської конференції 1945 року. 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: