У Криму облаштують український Лас-Вегас

Після ухвалення закону про заборону грального бізнесу в Україні депутати мають виизначити місце, де зосередяться всі азартні ігри.

Депутати планують створити український аналог Лас-Вегаса – центра грального бізнесу. Скоріш за все, відповідні заклади перенесуть на південь країни.

"Важливо, щоб це був депресивний регіон, далеко від великих міст, земля, на якій не планується ведення сільського господарства. Можливо, це буде декілька зон - у своєму першому законопроекті я пропонував чотири (окремі райони Донбасу, наближена до кордону частина Західної України, Центральна Україна і Крим)", - розповів ініціатор ухваленого парламентом законопроекту, депутат від БЮТ Валерій Писаренко.

За його словами, минулого року навіть була ідея з Чорнобильською зоною, але тоді для ухвалення закону про заборону грального бізнесу не було голосів.

"Можливо, тепер зон буде створено менше, але степовий Крим залишається пріоритетом. Я думаю, цю ідею всі підтримають", - впевнений Писаренко.

Південь України – найбільш відповідне місце, підтримує депутат-"регіонал" Анатолій Кінах.

"Можна обирати з декількох варіантів: узбережжя Азовського моря, Одеська область і степова частина Криму. Потрібна територія, яка забезпечується транспортною інфраструктурою, а також дасть поштовх розвитку санаторно-курортного бізнесу", - зазначив він.

"У законі немає ні слова про створення єдиного центру, куди перенесуть всі гральні заклади. Хто більше занесе "валіз грошей", той і відкриється, отримає свою ігрову зону", - коментує ініціативу депутат від НУ-НС Ксенія Ляпіна.

Нагадаємо, закон про заборону грального бізнесу в Україні та участь в азартних іграх Верховна рада ухвалила 15 березня. Законом доручається Кабінету міністрів протягом трьох місяців розробити і внести на розгляд парламенту законопроект про діяльність з організації та проведення азартних ігор у спеціально відведених для цього гральних зонах.

Причиною такої жорсткої реакції влади стала пожежа (яка, за деякими даними, сталася внаслідок спеціально влаштованого вибуху), яка сталася в одному з гральних закладів Дніпропетровська у ніч на 7 травня. Жертвами інциденту стали 9 (за іншими даними 10) людей.

Читайте також:

МНС влаштовуватиме у Чорнобилі "сафарі"

В Україні заборонили гральний бізнес

В Україні закрили 99% залів гральних автоматів

Дніпропетровський зал ігрових автоматів, у якому загинуло 9 людей, підпалили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: