Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Криму окупанти хочуть брати розписки з журналістів із США про те, що вони писатимуть "правду" про півострів

Фікс заявив, що американські ЗМІ не зверталися до "кримського парламенту" за акредитацією.

Так званий віце-спікер кримського "парламенту" Юхим Фікс запропонував брати з американських журналістів, які хочуть відвідати окупований півострів, розписку, що після повернення до США вони напишуть і покажуть правду про процеси, які відбуваються у Криму.

Фікс заявив, що американські ЗМІ не зверталися до "кримського парламенту" за акредитацією, але навіть якщо така ініціатива і виникне, то «держрада Криму буде діяти в рамках загальноросійських рішень», передають РИА Новости.

"Ми відкриті, якщо американські ЗМІ захочуть приїхати до Криму. Ми їх поведемо по всіх місцях, щоб вони побачили, як кримчани щасливо живуть, але візьмемо у них розписку за те, що вони напишуть тільки правду про Крим", - сказав Фікс. 

Нагадаємо, журналістів російського міжнародного телебачення Russia Today позбавили акредитації для трансляцій із Конгресу Сполучених Штатів Америки. Таке рішення у США ухвалили згідно з законом про реєстрацію іноземних агентів, яким RT в країні і виступає. Заборона належить Комітету Конгресу, що керує доступом журналістів до установи. Цікаво, що акредитації журналістів російського каналу позбавили через декілька днів після підписання президентом Росії Володимиром Путіним закону, що реєструє зарубіжні ЗМІ як іноземних агентів

ВідеоFacebook наклав тимчасове обмеження на сторінку Russia Today

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції