У Криму окупанти ввели курортний збір із туристів уже з наступного року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Платниками збору стануть повнолітні туристи, що зупинилися більш ніж на добу.

Так звана Державна рада Криму на засіданні ухвалила закон про введення від травня 2018 року курортного збору в 10 рублів за добу проживання.

В експерименті, який вирішили проводити щорічно від 1 травня до 30 вересня, погодилися брати участь Алушта, Євпаторія, Саки, Судак, Феодосія, Ялта і Чорноморський район, передає Інтерфакс.

Своєю чергою, люди, які приїжджають на окупований півострів на лікування за полісом обов'язкового медичного страхування (ОМС), звільняються від сплати курортного збору.

Зазначається, що президент РФ Володимир Путін раніше підписав закон про введення курортного збору в чотирьох регіонах: в окупованому Криму, Алтайському, Краснодарському і Ставропольському краях. Експеримент триватиме до кінця 2022 року

Операторами курортного збору стануть юридичні особи та індивідуальні підприємці, які надають послуги з розміщення відпочивальників. Платниками - повнолітні туристи, що зупинилися більш ніж на добу в регіонах.

Розмір збору не може становити більше 50 рублів з однієї людини за добу перебування в готелі 2018 року і 100 рублів - в інші роки проведення експерименту.

Раніше повідомлялося, що влада анексованого Криму збирається подавати позови до Європейського суду, аби оскаржити рішення щодо введення санкцій проти півострова. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції