У Криму окупанти залишили під вартою українського активіста

Адвокат активіста наголосив на відсутності доказів у сторони.

Так званий "Верховний суд" Криму залишив не задовольний скаргу адвоката українського активіста Володимира Балуха.

Термін його утримання залишився колишнім - до 21 серпня, передають "Крим.Реалії".

Зазначається, що під час засідання адвокат Дмитро Дінзе зауважив, що комплексна експертиза у справі швидше за все не буде завершена до закінчення гранично допустимого терміну судового процесу.

Він наголосив на відсутності доказів у сторони звинувачення щодо підстав тримання під вартою Балуха. Сам активіст назвав те, що відбувається "оксюмороном" і зажадав показати "ту шкалу соціальної стійкості, по якій його тримають за гратами".

Зауважимо, що 23 травня підконтрольний Кремлю Роздольненський районний суд в включеному Криму продовжив українському активісту Володимиру Балух запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 4 вересня 2017 року.

Нагадаємо, Володимира Балуха звинувачують в образі співробітника поліції, росіянина Євгена Баранова. Історія почалася з того, що Балух встановив на даху свого будинку в селі Серебрянка Роздольненського району український прапор. У квітні 2015 року до нього в будинок вперше прийшли ФСБісти, Володимир був у цей час у друзів і вирішив сховатися, а за 11 днів повернувся додому. 

Залиште свій коментар