У Криму окупанти засудили українського активіста Балуха до майже чотирьох років ув'язнення

Балуха звинуватили в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухових речовин.

Сьогодні, 4 серпня, українського активіста Володимира Балуха в окупованому Криму  засудили до 3 років і 7 місяців колонії та 10 тисяч рублів штрафу

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Зазначається, що Балуха звинуватили в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які нібито були знайдені на горищі його будинку. Балух свою провину не визнав.

Своєю чергою, захист українця заявив, що справу проти нього сфабриковано і вирок буде оскаржений.

"Аргументи про незаконність обвинувачення і доводи захисту про можливе підкиданні "суд" вважає неспроможними. Обставин, що пом'якшують відповідальність, "судом" не встановлено", — заявила суддя Бедрицька. 

Нагадаємо, 12 грудня 2016 року так званий Роздольненський районний суд Криму обрав запобіжний захід для українського активіста Володимира Балуха у вигляді взяття під варту строком на 30 діб. Окрім того, сторона звинувачення серед своїх доказів вказувала на те, що активіст "не здав свій український паспорт і не відмовився від громадянства України". 

ВідеоУ Криму відпустили на волю бойовика "ДНР", який застрелив школяра Степана Чубенка

8 грудня 2016 року співробітники ФСБ з'явилися з обшуками в село Серебрянка Роздольненського району Криму. Обшуки проводилися протягом 4-х годин в будинках Володимира Балуха і його матері. Це не перший обшук в будинку активіста. 

Цього разу співробітники ФСБ "знайшли" на даху будинка Балуха патрони і динаміт. Ймовірно, патрони були підкинуті в ході обшуку з метою фальсифікації нової кримінальної справи проти активіста. Чоловіка звинувачують в "незаконному зберіганні зброї, його основних частин, боєприпасів". Таким чином йому загрожує позбавлення волі до 4 років.

Експерти вважають, що нова кримінальна справа проти активіста є продовженням політично мотивованого переслідування Володимира Балуха за його публічну проукраїнську позицію.

Залиште свій коментар