У Криму окупантки в шубах подарували блокадникам пироги і букети з німецькими написами

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Скандальний інцидент стався в Керчі.

В окупованому Росією кримському місті Керч пенсіонерам, які пережили блокаду Ленінграда, подарували пироги з м’ясом, букети квітів, загорнуті в папір із написами німецькою мовою, та почесні грамоти міськради.

Фотозвіт про урочисте вручення подарунків з нагоди Дня повного звільнення Ленінграда від фашистської блокади викладено на "офіційному порталі міської ради Керчі".

Як зазначається, у місті мешкають 11 осіб, які пережили блокаду Ленінграда у 1944 році. 

Своєю чергою представниці окупаційної влади завітали в гості до блокадників у дорогих шубах, що спричинило хвилю обурення у соцмережах. Зокрема, чимало гнівних коментарів з’явилося на сторінці самопроголошеної голови міськради Керчі Маї Хужиної, яка виклала публікацію про захід.

"Ветерани були дуже вдячні за увагу, міські нагороди і тепле спілкування. Символічний хліб із наших рук люди, які пережили голод, брали з особливим трепетом", - написала вона в своєму Facebook. Згодом так звана чиновниця видалила пост зі сторінки.

Тим часом з’ясувалося, що керченські "чиновники" оголосили аукціон на "надання послуг з висвітлення діяльності Керченської міськради", інформація про який розміщена на офіційному порталі держзакупівель.

Згідно з даними аукціону, на висвітлення роботи міськради Керчі в "періодичному друкованому виданні" за рік планують витратити 2,7 млн ​​рублів.

Нагадаємо, раніше колишній прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв дивно привітав журналістів із новорічними святами. Так, під час вручення урядових премій він процитував письменника Антона Чехова: "По-моєму, під час зустрічі Нового року потрібно не радіти, а страждати, плакати, робити замах на самогубство".

Наступна публікація