У Криму повністю вкомплектували парламент

Кримський парламент у складі 100 депутатів сформований повністю. Замість Грача обраним визнали наступного кандидата за списком.

Виборча комісія Криму зареєструвала останніх двох депутатів кримського парламенту, таким чином, Верховна рада Криму повністю сформована.

У понеділок на своєму засіданні виборча комісія Криму розглянула заяву лідера кримських комуністів народного депутата України Леоніда Грача, котрий очолює список КПУ на виборах до Верховної раду Криму про те, що він відмовляється від мандата депутата кримського парламенту.

У зв'язку з цим, кримський виборчком визнав обраним замість Грача наступного за списком №6 Юрія Воробйова (директор приватного науково-технологічного підприємства).

Окрім того, виборча комісія Криму зареєструвала депутатом Верховної ради Криму №4 списку КПУ В'ячеслава Захарова, який раніше очолював постійну комісію кримського парламенту з питань рекреаційного санітарно-курортного комплексу і туризму. Раніше він не подав заяви про те, що бажає бути депутатом. Тепер така заява надійшла і Захаров зареєстрований.

Таким чином, кримський парламент у складі 100 осіб сформований повністю.

Як повідомлялося, виборча комісія Криму на своєму засіданні в п'ятницю зареєструвала 98 новообраних кримських депутатів. При цьому, виборчком не зареєстрував двох депутатів, обраних за списками КПУ: Грача і Захарова, оскільки від них не надійшли заяви у виборчком про те, що вони бажають бути обраними депутатами кримського парламенту. Окрім того, Грач є народним депутатом України і йому необхідно було визначитися, якому із двох мандатів він віддасть перевагу.

Читайте також:

Грач: Крим готуються позбавити автономії

Кримські комуністи оголосили голодування

Регіонали отримали абсолютну більшість у парламенті Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: